Sayfa 157/395 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon
Arama sonucu : 3159 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. en az 20 aracı kurumdan işlem yapıyorlar her aracı kurumda hesapları vardır günlük pastayı takip etmele sonuca ulaşılmıyor satış gelen aracı kurumdan alım yapıyorlar aldığını gizleme yapıyor en çok işlem yapan aracı kurumlara bakınca coğu satıcılı görünüyor acaba o çok işlem olan kurumdan ne kadar mal aldığını bilmek çok zor .
    yatırım tavsiyesi değildir

2. 11.67 kırılmadan gitmeyecek anlaşılan orayı sağlam direnç yaptılar kendileri. ama az kaldı gibi bakalım.
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

3.  Alıntı Originally Posted by ÇORBACI Yazıyı Oku
    11.67 kırılmadan gitmeyecek anlaşılan orayı sağlam direnç yaptılar kendileri. ama az kaldı gibi bakalım.
    Çok haklısın çorbacı kardeş yükleyici bekliyoruz kayıp var bir gün gelir o kayıpları fazlasıyla alırız tabi önce sağlık
    Kal sağlıcakla .indeks saçlarımı beyazlatıcı hayırlısıyla birde çorbayı içsel.ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Cemalettin57 Yazıyı Oku
    Çok haklısın çorbacı kardeş yükleyici bekliyoruz kayıp var bir gün gelir o kayıpları fazlasıyla alırız tabi önce sağlık
    Kal sağlıcakla .indeks saçlarımı beyazlatıcı hayırlısıyla birde çorbayı içsel.ytd
    inşallah iceriz kardeş. bak borsa da sitres in en büyük kaynağı nedir biliyor musun. başka hisseleri takip etmek. hani komşunun cimi hep güzel gelir ya insana o minvalde. saçların beyazlamasin istiyorsan şimdi telefonda ki kendi hisselerin haricinde ki bütün hisseleri takipten cik. ve hiç bakma. sadece kendi hisselerine bak.

endeks ve kendi hisselerin. hatta bazen endeks e de bakma. ne zamana kadar kendi hissende kendine makul karı alıp satincaya kadar. bu karda benim için yüzde 30 dur 3 aylık zaman zarfında. ama bu aralar yüzde 10 yuzde 12 arası yetiniyorum. kendi hisseni satınca ac diğer hisselere bak güzelce ve birini seç. aldıktan sonra önceki sattigin ve başka hiçbir hisse takip etme. bu tecrübedir. bak nasıl stressiz bi borsa hayatın olacak .ytd

5. kendi hisselerin haricinde hiçbir hissenin fiyatını ve yorumlarını hiçbir şeyi bilme bak ben goody sattım 1 hafta mi ne oldu şuan ne fiyatını ne yorumlarını hiçbir şeyi bilmiyorum. indes ı satınca acip analiz yapacağım

Sayfa 157/395 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •