Sayfa 162/395 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

piyasa değeri : 655 milyon
    zaten çeyreklikte 26 milyon kar var, yıllık en kötü 120 m gelir. fiyat kazanç oranı güzel, nakit dönüş hızı güzel, borçluluk da kötü değil, sektörel bazda büyüme de var. sabredin derim. güzel şirket sabredin. bir iki yıl sonra piyasa değeri 1,4 - 1,5 milyar edecek yıllık kar 150-200 m edecek. sabreden ekmeğini yer. 9 da olsa 13 de olsa benim için fark etmez. düşerse daha da alırım mantığı ile bakın. şahsi fikrimdir ytd
    Görüşlerim yalnız beni bağlar. Kimse kimsenin kar ı na da zararına da ortak olamaz.

2. 11,68 dirençini destek yaparak çıkmak isteyecek sanırım...hayırlısı..

tekrar 11,68 altı bayrak formasyonu içine girerse millet çok küfreder bilgin olsun...ve rezilliğinin teyidi olur bence.

11,68 üzeri kapanışlarda çok çok kısa zamanda pandemi öncesi zirvesini geçmeli bence...tekniğine yakışanda budur...temel analiz zaten konuşmaya gerek yok çok çok iyi ...despc ve datagate buna ait yani sektörün aslında birincisi bu buradan bakınca

al-sat değildir.

3. Yükselmekten ne kadar çok korkan kağıtmis bu ya!

4. Despec ye olan aynı oyun
    Despec de 3,5 de süründürür.
    Sonra toplayıp hoop 8,5
    Bu da aynı şekilde güzelce topluyor baskı ile
    Seneye hoop 30 TL
    Saçmalık dgate piyasa ederi
    300 milyon
    Bu 600 milyon
    Geçen sene Mayıs arena 3 TL
    İndeks 6 TL
    Şu an zaten 30/35 olmalı er geç olacak.
    Tahtaya mal gelmiyor.
    Kaptırmayın arkadaşlar bu soysuzlara

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    hisse güzel ona bişşi demiyorum yılardır ne zaman alsam aynı oyunlar yahu içi boş şirketlerin bile %500 yaptığı senedeyiz bari sektör ortalamana gel arkadaş yani neden müdahale ediyorunuz hissi madem kimseye kaptırmak istemiyor kimse ekmek yemesin istiyorsun neden halka arz ediyorun be adam ben buna kızıyorum piya isi iken gitmez piyasa bozunca gördük dün ve bugun aşşaya devre kesmek ne demek yahu sen geçen haftaki LG haberini bile fiyatlamadın moktan şirketler üç beş kuruşluk ihale haberi ile günlerce tavan çekiyor nedir bu kadar kasmak arena da beklemek daha avatnjalı yeni açılan diğer palpil ve aryz demiyorum bile
     Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Haklisin..nutuk atmaktan baska birsey yok...adamlarin niyeti cok acik...ben sabredebildigim kadar sabredecegim.....cok mutlu degilim bu hisseyi aldigim icin...temel saglam dedik elimizde kaldi...
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. Hepinize değerli görüşleriniz için teşekkür ediyoruz. İnadına para elimize geçtikçe almaya, beklemeye DEVAM.

7. ben bir süre takip etmeyecegim ...asabım bozuluyor (halen ayak sürüyor karakter yoksunu), alım yapmayı da bıraktım cephanem bitti (gerçi nakit olsa da şimdilik izlemek daha akıllıca patron malının altına girsin benden bu kadar)...
    birisi başka bir web sitesinde yazmış " zaman kaybı 2 ayda 1 lira gitmiş sokaym bilgisayarına" demiş.adam haklı ne diyeyim tercüman olmuş...

al-sat değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by İKİZCE Yazıyı Oku
    Yükselmekten ne kadar çok korkan kağıtmis bu ya!
    Aynen ortak...bu tip hisselerde bilanco malesef ky avlamak icin kullaniliyor...ben zamaninda bilancoya guvenip aldim ama 3 yildir surunduruyor...patron ne derse o bu tip hisselerde...

Sayfa 162/395 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •