Sayfa 165/395 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. Sat sat bitiremediler..tahtayi izlerken tiksiniyor insan..ytd

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    Ben INDES'te yeniyim. 1 ay falan oldu.

Hissenin takasına falan hiç bakmadım. Temeli iyi olduğu için aldım.

Rakamlar yalan söylemez. Sayısız örnekle bunu yaşadım geçmişte. Bıkıp da sattığım hisseler, rakamlar ne diyorsa oralara gitti.

INDES de değerini bulur, rakamların dediği yere gider elbette. Ama ne zaman? Burada sorun vade.

Bunun cevabını da bizler veremeyiz maalesef.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Vade ky kalmayinca...adamlar bu tip olcekli sirketlerde lot sayiyor ben oyle dusunuyorum...

3. Bir de işin şu yanı var kağıt uçacak kaçacak diye sizleri bilmiyorum ama ben trade etmiyorum. Kağıt biraz prim yapıyor sonra bi bakmışsın tekrar eski seviyesine yaklaşmış.

4.  Alıntı Originally Posted by İKİZCE Yazıyı Oku
    Bir de işin şu yanı var kağıt uçacak kaçacak diye sizleri bilmiyorum ama ben trade etmiyorum. Kağıt biraz prim yapıyor sonra bi bakmışsın tekrar eski seviyesine yaklaşmış.
    Su endekste su bilanco ile olusan fiyatlamanin hic akilla mantikla izahi var mi ortak...bunlarin derdi buyuk ve biz ky lar engeliz...

5. bence kagıdı toplama niyet ve endişesi taşımıyorlar...yedire yedire veriyorlar ...
    misal satış vericem alıcı yok...nerede kim topluyor?buyursun alsın

al-sat değildir.

6. Bilançoyu 14 üstünde karşılamasını bekliyorum, aynı bilanço Trendi ile çok fazla buralarda durmaz, her zaman aynı hareket tarzı, aralıktaki grafiğin aynısı şuan işleniyor, Aylık fincan oluşumu bilanço ile kırıp dolar zirvesi hareketi hedefiyle takibimde. Taki grafik aylık olduğu için hedef de uzun

7. başımıza taş yağacak.. indes ta - Van a yapışacak.. japon la hemde... tırt...
    Son düzenleme : borsaazmanı; 23-07-2020 saat: 15:28.

Sayfa 165/395 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •