Sayfa 166/395 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. bak ky millet satıyor toplasana ...topla topla ama sende o niyet yok bence...niye alıma geçmiyorsun bak ne güzel satıyorlar hadi...

al-sat değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    bak ky millet satıyor toplasana ...topla topla ama sende o niyet yok bence...niye alıma geçmiyorsun bak ne güzel satıyorlar hadi...

al-sat değildir.
    sn mahal millete mal kitlediklerinden bu kadar eminseniz bence çoktan indesten çıkmış olmalıydınız...kaldiki indeste öyle büyük bir primde görmedikki millete mal kitlesinler..

3. trade ediliyor ...zararım çok fırsat maliyetiyle birlikte onu çıkarmadan gidemem,
    hem çıkmadıgımı sürekli söylüyorum...tavsiyenize ihtiyaç duyacak aciz bilgisiz birisi değilim...

bu hafta başındaki hacimi incelemeni tavsiye ederim ...bu dev gibi hacimi kim yaptı?
    bu arada prim çok güzel yaptı şubat ayında 5,80 den alan adam %100 kazandı ,,ondan 1 hafta önce alan adam daha parasını kurtaramadı...siz ilk önce temel ve teknik bir inceleyin ondan sonra tavsiye verirsiniz.

5,80 den kim topladı, bialnço sonrası şelaleyi kim yaptı kim gözyumdu...

aynı şebeke ve tahta yapıcı yada patron yine aynı oyunda belki..bende sürekli elinizi görüyorum diyorum ANLAYANA

5,80 DEN TOPLAYAN ALICI buradan verip tekrar toplarsa 1 yıl içinde %200 yaparmı?ben hayatımda böyle kazanç görmedim
    ben sizden çok istiyorum paramı kurtarmayı!

al-sat değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    trade ediliyor ...zararım çok fırsat maliyetiyle birlikte onu çıkarmadan gidemem,
    hem çıkmadıgımı sürekli söylüyorum...tavsiyenize ihtiyaç duyacak aciz bilgisiz birisi değilim...

bu hafta başındaki hacimi incelemeni tavsiye ederim ...bu dev gibi hacimi kim yaptı?
    bu arada prim çok güzel yaptı şubat ayında 5,80 den alan adam %100 kazandı ,,ondan 1 hafta önce alan adam daha parasını kurtaramadı...siz ilk önce temel ve teknik bir inceleyin ondan sonra tavsiye verirsiniz.

5,80 den kim topladı, bialnço sonrası şelaleyi kim yaptı kim gözyumdu...

aynı şebeke ve tahta yapıcı yada patron yine aynı oyunda..bende sürekli elinizi görüyorum diyorum ANLAYANA

5,80 DEN TOPLAYAN ALICI buradan verip tekrar toplarsa 1 yıl içinde %200 yaparmı?ben hayatımda böyle kazanç görmedim
    ben sizden çok istiyorum paramı kurtarmayı!

al-sat değildir.
    biliyorum fazla prim yapmadı ama bu kadar imkan sunmuşken bu kağıtta zararda olmak enteresan geldi...yine aşağı basacağından emin gibi konuşuyorsunuz... tahta ederinin çok altında özellikle diğer bilişim şirketlerine göre bistte aşırı bir düşüş olmadığı sürece bassa nere basacak..tahtadaki mal kaptırma olayını düşünmüyorsunuz gibi geldi..bu arada hacimden kim almış kim satmıştan ekmek çıkmaz 100 bilinmeyenli denklem...

5. yine aşagıya basması bir ihtimaldir...ve karakterinde mevcut grafikten görebilirsiniz...imkan sundugu derken ben yatırımcı olarak girdim ve o bizi yatırdı ...güven yok bu sebeple sıkıntılı bence...

al-sat değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    yine aşagıya basması bir ihtimaldir...ve karakterinde mevcut grafikten görebilirsiniz...imkan sundugu derken ben yatırımcı olarak girdim ve o bizi yatırdı ...güven yok bu sebeple sıkıntılı bence...

al-sat değildir.
    inan sevindirmiyor...yarin geri almayacaginin garantisi yok...endeks aya cikti bu hala batmis gibi fiyatlaniyor...

7. Aşağı maşagı basmaz basamaz alıcı geliyor. Biraz dışardan bakın şu borsaya. Türkiye borsasında işlem yapıyorsunuz kıvrak olun biraz. Sadece sizlanip duruyorsunuz. Kaç gündür kağıt Bolinger üst banti zorluyor. Bugün tepeden 12.29 dan 57bin lot almışlar. Neyin pesindesiniz anlamadim ki? 10 lu seviyeleri mi özlediniz? Bana göre 13 leri rahat görecek. Ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Aşağı maşagı basmaz basamaz alıcı geliyor. Biraz dışardan bakın şu borsaya. Türkiye borsasında işlem yapıyorsunuz kıvrak olun biraz. Sadece sizlanip duruyorsunuz. Kaç gündür kağıt Bolinger üst banti zorluyor. Bugün tepeden 12.29 dan 57bin lot almışlar. Neyin pesindesiniz anlamadim ki? 10 lu seviyeleri mi özlediniz? Bana göre 13 leri rahat görecek. Ytd.
    Hocam 1 tl icin mi yatirimin....bizim derdimiz buyuk balik yakalamak...istavritler icin burada degiliz yillardir...

Sayfa 166/395 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •