Sayfa 176/395 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon
Arama sonucu : 3159 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. Foreks'in kar tahminlerine INDES de eklenmiş.

https://twitter.com/ForeksTurkey/sta...61560283406340

Medyan beklenti 18 milyon TL net kar. Geçen sene 17,9'muş. Bir önceki çeyrek 25,9

Benim beklentim biraz daha yüksek. Özellikle DESPC tarafının iyi gelmesini ve bilançoyu olumlu katkı yapmasını bekliyorum. İş Yatırım da yazmış zaten.

Sizlerin de kar tahminlerini alabilir miyim?

Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Ciroda artış olacaktır.
    Kar marjina bağlı çok ciddi değişiklikler yaratır.
    Ama 20 altı gelmez.
    20/25arasi bir kar muhtemel.

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Sn ata306 size katılıyorum.
    Hisseye gelince 12.7 seviyesinden neredeyse hiç satışsız 170bin lot alinmis. Deli rakam. Hayvan gibi seyetmisler anlayacağınız. Düşse de alsam hayallerime veda edip üstten alacağız sanirim. Global piyasalar kırmızı gözüküyor bakalim ptesi alim fırsatı verecek mi?

4. Bazilari halen yol yapiyor...uctu kacti alamadim ayagi...p.tesi alis yazin size girtlaginiza kadar mal bosaltirlar caninizi sikmayin...ucan kacan hicbirsey yok...yazin alis bak nasil istediginizi istediginiz kadar veriyorlar gorun , bence...su an bence en az 17 lerde olmasi gereken hisse surunuyor...isteyin istediginiz kadar verirler bunlar bence...ortaklar bunun g.t agir , zor cikiyor...zaman akip giderken param p.c oluyor...

Al sat degildir...

5. beyler indes güzel dır. ama buna odaklanıp dgate te kaçmasın aradan. 13.30 13.50 arası bana yeter. dgate in de 10.40 ta ve 11.05 te direnci var. kırarsa 16 gibi. burdan oraya geçilebilir. sadece fikir. yatırım tavsiyesi değil.
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

6.  Alıntı Originally Posted by yatırım_tecrübe Yazıyı Oku
    Dostlar;
    Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuda büyür, iyimserlikte olgunlaşır ve coşkuda ölür. (John Templeton) Bu söz hiç şaşmaz sizce hangi aşamadayız? Yurt dışı piyasaları (dow jones, nasd** ve shangahi), değerli maden emtia fiyatları (altını sağır sultan biliyor platin ve paladyum koronadan önce ne idi şimdi hangi seviyede), döviz fiyatları (yuan, dolar ve sterlin) ve para sektörünün lokomotifi ülke bankacılığının grafiklerini inceleyiniz.

Burada çıkar düşer vs gibi yorum yapmam ve yapanları da DİNLEMEYİN! kendiniz araştırıp öğrenin. En iyi yatırım bilgiye yapılandır tüm şirketlerden daha çok kazandırır. Umarım bu tecrübeyi yaşayarak değil araştırarak edinirsiniz.
    Sayın yatırım tecrübe, İndesde ilgili sizin öngörünüzü öğrenebilirmiyiz. Şu an İndes sizce hangi seviyede bulunuyor. Veya hangi fiyat seviyeleri İndes için normaldir.

7. İşyatırım raporunda hedef fiyat -103% olarak verilmiş. Forumda 17 tl hedef fiyat; işin uzmanlarına göreyse 6 tl hedef fiyat!
    Pazartesi önce indesin yatırımcı ilişkilerini sonra da işyatırımı arayıp düşündüklerini öğrenmek isterim...

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 176/395 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •