Sayfa 250/395 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon
Arama sonucu : 3158 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Ben hissemi satayimda erol bilecik at mi kosturur essek mi kendi bilir birdaha bu adamin adini duymak istemiyorum...yatirimci dusmani bir patron iste...borsayi ky soymak icin kullaniyor....
    Maalesef türkiye de aktivist yatırımcı yok. Büyük fonların yüzlerce firması olduğu için hisselerin yönetimiyle uğraşmazlar beğenmiyorlarsa satarlar. Biz de olacaktı Carl ichan gibi yatırımcılar yk da kök söktürürlerdi. İndes için sorulması gereken sen bir çeyrekte 84milyon finansal gider yazana kadar iştirak satışı yapıp neden net kar marjını artırmıyorsun olmalı. Yoksa 4 milyar ciroya 70milyon yerine 150 milyon kar yazardın yani 2 katı

2. dgate'in de indes'in de despc'nin de patronu aynı kişi..kağıdı yükselten de düşüründe yoluna taş koyan da ....

3.  Alıntı Originally Posted by senaettin Yazıyı Oku
    Maalesef türkiye de aktivist yatırımcı yok. Büyük fonların yüzlerce firması olduğu için hisselerin yönetimiyle uğraşmazlar beğenmiyorlarsa satarlar. Biz de olacaktı Carl ichan gibi yatırımcılar yk da kök söktürürlerdi. İndes için sorulması gereken sen bir çeyrekte 84milyon finansal gider yazana kadar iştirak satışı yapıp neden net kar marjını artırmıyorsun olmalı. Yoksa 4 milyar ciroya 70milyon yerine 150 milyon kar yazardın yani 2 katı
    Hocam 70 milyonun hakkini vermiyor hisse 150 olsa verecek mi...bu hissenin gitmemesinin sebebi patron baska birsey degil...bu tipler ky para kazandirmaz...az daha gayret etseydi erolu hissesi ile basbasa birakacaktim ama olmadi...

4.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Hocam 70 milyonun hakkini vermiyor hisse 150 olsa verecek mi...bu hissenin gitmemesinin sebebi patron baska birsey degil...bu tipler ky para kazandirmaz...az daha gayret etseydi erolu hissesi ile basbasa birakacaktim ama olmadi...
    Dostum aslında veriyor. Hacime dikkat edersen bu sene bir info yatırım hisseye girdiğinde (mayıs ayında) birde bu 3 günde adam akıllı hacim oldu. Onun dışında tahta da hep sığ kaldı. Maalesef holdinglerde genel olarak bu tarz problemler olabiliyor. Bu hisse de 2018 başında( pik yaptığı zaman) hisse başı 3 tl ye yakın karı vardı. Karlılık artarsa illaki ederine gidecektir.

5.  Alıntı Originally Posted by senaettin Yazıyı Oku
    Dostum kusura bakmada sen yanlış anlamışsın. Mal çakmadan bahseden kim. Hızlı yükseliş sonrası mal kayıt ettirmek ben hakim hissedar olarak bu firmanın fazla yükseldiğini düşünüyorum buralardan mal veririm demek. Olayın indesle alakası yok. Şu bütün hareketin başlatan garan üzerinden alan fon. Zamansız şekilde kap haberi geldi. Patron dediğin indes erol bileceğin kendisi değil. Eğer dediğin gibi olsaydı malı indes sattığı(satacağı) için indesin satış yememesi lazımdı. Kasasına nakit girecek olan indes. bileciğin hissesi yok dgate de. Anlaşılması için tekrar yazıyorum dgate te patron indes. İndeste patron erol bilecik.
    Yine yazdıklarının tamamı yanlış..
    Hareketi başlatan fon değil, bu fonla anlaşan 3 Eylül'de 450 bin lot satan Dgate'deki şahsiyet. Tabi satmadan önce bu fonla anlaşmış.
    Dedim ki patron malı fona devretmiş ve o da millete..Sonra haber geldi milleti panikletip o malları tekrar ellerinden almak için..Dediğin gibi hakim güç benim falan alakası yok iş bitti şimdi o malların peşine düşmüşler..Neden kayıt şimdi geliyor da operasyn öncesi gelmiyor?
    Borsa'da olan herkes bilir ki kimse gelip patron kağıdında böyle ucuz maliyetli 1,4 milyon lot alamaz..Alıyorsa ve kağıt ralli yapıyorsa patron da bu işin içindedir..Örnek mi istersin..Doluuuu..Klgyo, Katmer, Rysaş, Tukaş..Tüm bu operasyon kağıtlarında bu yıl milleti kucakladılar.
    Bu 2 resimden ne olduğunu anlayacaksın diye umut ediyorum..Beni daha fazla yorma ne olur

6.  Alıntı Originally Posted by senaettin Yazıyı Oku
    Dostum aslında veriyor. Hacime dikkat edersen bu sene bir info yatırım hisseye girdiğinde (mayıs ayında) birde bu 3 günde adam akıllı hacim oldu. Onun dışında tahta da hep sığ kaldı. Maalesef holdinglerde genel olarak bu tarz problemler olabiliyor. Bu hisse de 2018 başında( pik yaptığı zaman) hisse başı 3 tl ye yakın karı vardı. Karlılık artarsa illaki ederine gidecektir.
    Bilmem ben...sattigim hisseler en az 3 kat artiyor bu hep böyle oldu...en son 6 ay tuttugum ve maliyete sattigim akguv 2 tl den 7 tl ye 1.5 ayda cikti...buda benim satmam icin zorluyor..diyorum kimse kalmayinca akil almaz fiyatlara bile gidebilir..

7. Rysas denilen adi hisseyi 70 krusla 3 sene tuttum 1 tl demedi sattik 1 ayda 15 tl dedi..kimsede hisse kalmayinca süruyorlar yukari...

8.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Yine yazdıklarının tamamı yanlış..
    Hareketi başlatan fon değil, bu fonla anlaşan 3 Eylül'de 450 bin lot satan Dgate'deki şahsiyet. Tabi satmadan önce bu fonla anlaşmış.
    Dedim ki patron malı fona devretmiş ve o da millete..Sonra haber geldi milleti panikletip o malları tekrar ellerinden almak için..Dediğin gibi hakim güç benim falan alakası yok iş bitti şimdi o malların peşine düşmüşler..Neden kayıt şimdi geliyor da operasyn öncesi gelmiyor?
    Borsa'da olan herkes bilir ki kimse gelip patron kağıdında böyle ucuz maliyetli 1,4 milyon lot alamaz..Alıyorsa ve kağıt ralli yapıyorsa patron da bu işin içindedir..Örnek mi istersin..Doluuuu..Klgyo, Katmer, Rysaş, Tukaş..Tüm bu operasyon kağıtlarında bu yıl milleti kucakladılar.
    Bu 2 resimden ne olduğunu anlayacaksın diye umut ediyorum..Beni daha fazla yorma ne olur

Abi aynı şeyi söylüyorsunda hisseyi satan tayfun ateş. İndes veya Erol bilecik değil ki? Senin söylediğini doğru olarak kabul etsem de bu dgate için geçerli olur. Keşke indes satsaydı tepeden dgate hisselerini de nakit girişi olurdu hisseye en azından.

Sayfa 250/395 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •