Sayfa 255/395 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. Operasyon bitti cekildiler kenara adiler...

2. Yani stabil mi devam eder

3.  Alıntı Originally Posted by meyyup Yazıyı Oku
    Yani stabil mi devam eder
    Bu hissede teknik vs. calismiyor..sektor hareketi olsa bile ciliz bir uyum oluyor...son harekette hisse gidecekti soyguncu patron mudahale etti..bu hissede malesef keyif yok..uzun zamandir hissedeyim hic olmasa biraz kar edelim diyoruz ama cok goren bir ac patron var...3 sene once milleti kaziklamis hala kaziklama derdinde....

4. Tahtadaki asıl sorun hissenin kısa vade operasyon yemiş olması.Dağıtılan malların ucuzdan toplanılması hedefleniyor.Muhtemelen benim aldığım miktar gözüne battı tahtacının.Önceki gün tam maliyetime getirip aşağıya salması bunun işareti benim açımdan.

Yani tüm ralli yapan hisselerde durum bu.Elinizde çok varsa gitmez.Mal toplanmışsa tavan tavan gider hedefine.Tüm ralli yapan hisseler böyledir.Hep demezmiyiz ben sattım uçtu diye.Şimdi bu tahtadaki arkadaşın başının belası olmuş durumdayım.O da sen satmıyorsan burda tırmalarım diyor.Bunu alt edebilmenin tek bir yolu var.Ölü taklidi yapmak.Bunun da bir süresi var.Hareketsiz olarak minimum 1 ay geçirmek gerekiyor o da doğru zamanda aldıysanız.Doğru zaman değilse yıllar sürer bu konsalidasyon.

5. bunu teknoloji hissesi yerine koyan yok..
    bu tam bir bakkal.. bakkala ortak olduk sıkıntı yok..
    ihlasın mücahidi bile çöp holdingi parlatıp sunmaya başladı..
    artık aynı kefede bile değil eröl
    alemde tek kaldı..

6. %100 potansiyel var deseler inanirim ama %1 bile götürmek zor geliyor soyguncu icin....

7. Tam soysuzlar.yaz sil yaz sil

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Way ver devre kesiyor.
    %1 bile ekşi olmayan piyasada %4 ekşi

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 255/395 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz