Sayfa 263/395 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Sn altay hisse hareketlendi gidiyordu patron ucu açik bir haber niye gonderdi....
    patronda hissenin yükselmesini istemiyor....defalarca yazdım...

fakat tahtada bu işi yapan kişi patron değil....bir grup sat-al yapan çete dir....

bu çetenin patronla bir alakası yoktur....

bu çete ne zaman tahtada kontrolü kaybederse o zaman fiyatın yukarı gittiğini göreceksiniz...

2. sn altay kabul edin başlangıçtaki yorumunuz zorlama ...şunu diyebilirsiniz akp döneminde erol bilecik şirketi büyeyemedi diğer muadilleri daha çok iş aldı diyebilirsiniz o zaman herkes size hak verir ama ortada öyle bir durum yok.. borsanın siyasetle genel bir ilişkisi vardır ama şirket bazında karlılık varsa iktidarda kimin olduğunun ne önemi var... ama indesteki durumu bunlada açıklayamadığımıza göre bizim bilmediğimiz bir durumun olduğu kesin...

3.  Alıntı Originally Posted by Altay Yazıyı Oku

fakat tahtada bu işi yapan kişi patron değil....bir grup sat-al yapan çete dir....

bu çete ne zaman tahtada kontrolü kaybederse o zaman fiyatın yukarı gittiğini göreceksiniz...
    Patron şirketinin hissesine sahip çikamiyor diyorsun yani..kisaca pacayi kaptirmis buna kimse inanmaz...

4.  Alıntı Originally Posted by Altay Yazıyı Oku

Patron, istemem yan cebime koy diyor yani..

5. Patron istese o çeteyi yerin dibine sokar sirketin sahibi çünki..çete varsada o cetenin basi buyuk ihtimal patrondur...birileri o ceteyi cokertmeye calisti hemen patron devreye girdi...zehir zikkim olsun diyorum..

6. bu arada marjlar %20 olmuş..inşallah İndes'i rahat bırakırlarda yukarıları görürüz..

7. 3 senelik bir yatirimci olarak sunu soyleyebilirim bu tip hisselere kesinlikle fazla para yatirmayin lot sayiyorlar..en fazla 50 bin tl olmali..bu hisse icin bu miktar servettir fazlasi patronun ekmeğine yağ sürmektir..temettü ve düşük fk ile ky avliyor..

8.  Alıntı Originally Posted by takipci Yazıyı Oku
    bu arada marjlar %20 olmuş..inşallah İndes'i rahat bırakırlarda yukarıları görürüz..
    Birakmaz adi...süründürür endekse satis gelmesini bekler sonra tek hanelere yolculuk baslar sebep endeksin dusmesi olur...fk duser ucuz algisi ile tekrar ayni tuzak...adam 10 fk dedirtmiyor diger ayni sektor hisse fk lari aldi basini gidiyor bu böyle...

Sayfa 263/395 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •