Sayfa 270/395 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon
Arama sonucu : 3153 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by NFMK Yazıyı Oku
    Teşekkürler 1 nick ,

Despc ve dgate iştirakleri zaten değil mi ?
    REX biraz karamsar kalmış. Onun adına üzüldüm.
    Borsa da fırsatlar bitmez diyorlar ama fırsatlar kaçıp gidiyor gibi.

Elbette herkes nasibini alır ama bile bile de yadeş ( lades ) olmamak lazım

Tekrar teşekkürler
    Sende yuklu miktar para bagla 3 sene gecsin elle tutulur birsey kazanma sende ayni olursun...5 tl den alan icin cok iyi bir hisse ama benim gibi 12.75 tl den alip bekleyen icin degil...

2.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Sende yuklu miktar para bagla 3 sene gecsin elle tutulur birsey kazanma sende ayni olursun...5 tl den alan icin cok iyi bir hisse ama benim gibi 12.75 tl den alip bekleyen icin degil...
    Durumunuzu biliyorum sayın R-E-X. Aktif olarak yazmasam da forumu uzun zamandır takip ediyorum.Ben sadece konjonktürün hissenin yükselmesi için musait olduğunu ifade etmeye çalıştım. Umarım malı taşıdığınıza değer ve ciddi karlar elde edersiniz.

SM-A315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by birnickiste Yazıyı Oku
    Durumunuzu biliyorum sayın R-E-X. Aktif olarak yazmasam da forumu uzun zamandır takip ediyorum.Ben sadece konjonktürün hissenin yükselmesi için musait olduğunu ifade etmeye çalıştım. Umarım malı taşıdığınıza değer ve ciddi karlar elde edersiniz.

Hisse yillardir ederinin altinda...bilanco zaten guzel gelecek sorun yok...mevcut bilanco ile bile 20 tl uzeri olmasi gerek ama malesef...

4. Diğer ikisine gidin diyor resmen
    Ama daha kıymetli sensin
    Eröl bey bırak artık ederini bulsun

5. yine p/d en düşük dibe çapa attı, netaş solladı yürüdü..
    bu grupta vurgun spek u100 ve temettü ligini bile kullanmak istemedi..
    bıktırma moduna devam vurkaça devam ederiz bizde nasıl olsa gün içi min. 50 kuruş oynuyorsun

6. günlükte flama var....indeste teknik genelde dolandırma üzerine çalıştığı için pek takmam... borsa çok bozmazsa yarın bi ihitmal iyi olabilir..

7. Milli eğitimin alacağı 500.000 tabletten indese iş çıkar mı ki?

8.  Alıntı Originally Posted by Alex13 Yazıyı Oku
    bu gidişle haftaya datag ile fiatlar eşlenecek gibi.. ne mal spekmiş la bu..
    Dediğim gibi oluyor.. hesapta ters köşe yapıyor... hergün al satçıların mezarlığına döndürdü tahtayı. İhlastan hiçbir farkı yok.. böyle karlı şirketi *** etti..

Sayfa 270/395 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •