Sayfa 313/395 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363 ... SonSon
Arama sonucu : 3158 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    11'lerden başlattığı hareketi 19 zirvesinden bilanço ile birlikte gevşeyerek tamamladı.
    Şu an güç topladığı, yeni bir zirve için hazırlık yaptığı düşüncesindeyim.
    İyi gelecek, zaten iyi olan önceki bilançoları mutlaka fiyatlayacaklardır.
    Arena, Armda'dan ne farkımız var ki? Üstelik iyi temettü ödüyor İndes.
    Biraz sabır lazım. Şu önümüzdeki bir ayda 20 üzerini dener düşüncesindeyim. Görelim bakalım, grafiğin seyri nasıl olacak?
    Biraz sabır lazım. Şu önümüzdeki bir ayda 20 üzerini dener düşüncesindeyim. Görelim bakalım, grafiğin seyri nasıl olacak?[/QUOTE]

Son cümlenizi çok dogru buluyorum Bendede aynı umut var bence bizim trader aceleetti hayırlısı bakalım

R_E_X Gitti ona şunları söyliyecektim ,ben 11 milyar 600 milyon ciro yılsonu bekliyorum. bu cironun net karı 3,25 TL olabilir eger getiri 3,25 TL olursa FK da 5 demektir ki , borsamız için çok düşük anlamına gelir. Demem odur kı bence bu hissede beklemege deger YTD. şahsi düşüncelerimdir beni baglar.

3.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    R_E_X Gitti ona şunları söyliyecektim ,ben 11 milyar 600 milyon ciro yılsonu bekliyorum. bu cironun net karı 3,25 TL olabilir eger getiri 3,25 TL olursa FK da 5 demektir ki , borsamız için çok düşük anlamına gelir. Demem odur kı bence bu hissede beklemege deger YTD. şahsi düşüncelerimdir beni baglar.
    Hasan bey ben hissedeki baskidan biktim ciktim...potansiyel yok diye degil...cikarkende soyledim %45 kar ile ciktim %100 geride kaldi diye...bende sabir kalmadi nasibimiz bukadarmis...

Gulegule harca ozaman alacagin hissede de kar etmek nasip olur İnsallah
     Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Hasan bey ben hissedeki baskidan biktim ciktim...potansiyel yok diye degil...cikarkende soyledim %45 kar ile ciktim %100 geride kaldi diye...bende sabir kalmadi nasibimiz bukadarmis...
    Mi A3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    632
    Demek malı bize verip gitmiş rex, hayırlı olsun, bayrağı yere düşürmeyiz evelallah

6. Bir zamanlar maziye bakarmısınız?
    Seninde bir vaktin mutlaka vardır
    Döktün büyük küçük herkesi.massallah

Bu gun trend yonunu tekrar yukari cevirdi gelecek hareketler hep yukari olur İnsallah
     Alıntı Originally Posted by Cemalettin_57 Yazıyı Oku
    Bir zamanlar maziye bakarmısınız?
    Seninde bir vaktin mutlaka vardır
    Döktün büyük küçük herkesi.massallah
    Mi A3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by AhiOsman54 Yazıyı Oku
    Demek malı bize verip gitmiş rex, hayırlı olsun, bayrağı yere düşürmeyiz evelallah
    Hayrlı olsun, sen de trader ın bıraktığı %100 ü alırsın inşallah

Sayfa 313/395 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •