Sayfa 315/395 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    632
    hasan başkan anladım biraz geç oldu bazen jeton düşmeyebiliyor sanırım gönderide belli bir süre sonra silinemiyor, problem yok, saygılar

2. ınfo yatırım 1 aralıktan itibaren 1.192.000 lot hisse toplamış.aracı kurum dağılımından gözüken bu fakat takasta aynı zaman diliminde 226 bin lot hisse artışı gözüküyor.Aradaki 964 bin lot nerede anlamadım.

Alıntı Originally Posted by 1selm Yazıyı Oku
    bence macd günlükte kessin yukarı, ki nerdeyse kesmiş buda çıkacak hemde şubat ayına kadar inişli çıkışlı.

Tek sıkıntı yabancı dediğimiz oran.
    Patron mu yabancı olan bilmiyorum ama yabancı kısa zamanda payını %50 lere çıkarırsa (geçen sene %62 lerdeymiş şimdi %10 larda)hisse ciddi hareketlenir.
    Banka holding ve sanayi şirketlerine giriş başladı.indese girmiyorlar şimdilik çünkü sığ kolay çıkamazlar.
    Ya önemli haberler bekliyorlar girmek için (olumlu ya da olumsuz)
    ya da farklı kurumlar üzerinden toplamaya başladılar.
    Bir gün bakacağız yabancı oranı %30 sonra %40 ne oluyor ne zaman aldılar derken uçup gidecek belki de.
    Rüzgar nerden eserse.Canım ne isterse.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir, şahsi fikrimdir.

3. Arkadaşlar iyi mi ettim kötü mü bilmiyorum despec toplamaya başlayarak... Anlayamadığım abisi indes neden bu kadar iskontolu.. Ciddi bi kur riski, yüksek borçlulukta gözükmüyor.. Temettüsü despec kadar olmasada fena değil.. Ama ciddi bi iskonto var indeste..geçmişe baktım 7 8 fkyı geçmemiş

4.  Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Arkadaşlar iyi mi ettim kötü mü bilmiyorum despec toplamaya başlayarak... Anlayamadığım abisi indes neden bu kadar iskontolu.. Ciddi bi kur riski, yüksek borçlulukta gözükmüyor.. Temettüsü despec kadar olmasada fena değil.. Ama ciddi bi iskonto var indeste..geçmişe baktım 7 8 fkyı geçmemiş
    Evet böyle. Daha önce de böyle idi. Borsada fiyatlanmayan hisselerden ve neden fiyatlanmaz anlaşılmış değil ? Içi boş şirketler fezaya gitti bu bir arpa boyu anca gitti.

5.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Evet böyle. Daha önce de böyle idi. Borsada fiyatlanmayan hisselerden ve neden fiyatlanmaz anlaşılmış değil ? Içi boş şirketler fezaya gitti bu bir arpa boyu anca gitti.
    Bu durumu daha önce vesbe de görmüştüm..muhtemelen geleceğe yönelik karlılıkta dalgalanma korkusu oluşmuş olabilir piyasada.. Yoksa şu şirketin bence bu piyasada işlem görmesi gereken fiyat 24 25 bandı. Aynı durum yıllarca vesbede oldu..tam incelemedim ama grup şirketlerinde kar transferi varsa ve piyasada bunu gördüyse bi iskonto koyabilir(farazi)

Hissede sanki hareket basladi gibi yarin 17.16 yi teest edecekmi acaba?

Mi A3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Hissede sanki hareket basladi gibi yarin 17.16 yi teest edecekmi acaba?

Aynen hocam uzun bir aradan sonra 16.70 üzeri kapattı geri salmadi inşallah yarın daha iyi olur .

İnsallah diyelim.
     Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Aynen hocam uzun bir aradan sonra 16.70 üzeri kapattı geri salmadi inşallah yarın daha iyi olur .

Sayfa 315/395 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •