Sayfa 316/395 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366 ... SonSon
Arama sonucu : 3156 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. arkadaşlar indes oppo nun disbiritörüydü öyle değil mii..o zaman oppo turkiyede telefon fabrikası kuracak.buna cok fayddası olur...

2. farklı yorumu olan varmı bu konuda

3.  Alıntı Originally Posted by bilal47 Yazıyı Oku
    farklı yorumu olan varmı bu konuda
    Teknik olarak 24 tl civari potada...bana nasip olmadi siz nasibinizi alin bari...grafik iyi bilanco iyi sadece adi spegi adi patronu var onu soyleyeyim...cok para ile giris olursa yukseltmiyorlar...

4. dogus otonun wolksvagen fabrika kuracak haberi cıktığında 5 tl den 20 lira olmuştu.bu niye olmasın...

Dunden 17,12 ye satis koymustum sabah biraz gec kalttim benim mallar ucmus yani son lota kadar kaptirdim sizlere bol kazanclar saygideger arkadaslar
     Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Teknik olarak 24 tl civari potada...bana nasip olmadi siz nasibinizi alin bari...grafik iyi bilanco iyi sadece adi spegi adi patronu var onu soyleyeyim...cok para ile giris olursa yukseltmiyorlar...
    Mi A3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. ... Bakalım neler olacak. Çok geride kaldın..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. fabrikanın temelleri atılıyor galiba

8.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Dunden 17,12 ye satis koymustum sabah biraz gec kalttim benim mallar ucmus yani son lota kadar kaptirdim sizlere bol kazanclar saygideger arkadaslar

Mi A3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hasan bey erken ciktiniz...siz bana bakmayin ben bu adi hissenin gidecegini biliyorum benim satmami bekliyordu sattim...adam belli yeni maliyetlendirmek istiyor..

Sayfa 316/395 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •