Sayfa 32/395 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 3156 madde; 249 - 256 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by amatortrader Yazıyı Oku
    USTA burdan girsek yanlış yapmış olmayız dimi ?
    kimsenin dediği ile iş yapmayınız...düşüncem

2. Bencede öyle biz çıkacak deriz düşer.
    Ama yabancılar hala alyorlar maşallah.🧿

Alıntı Originally Posted by salt Yazıyı Oku
    kimsenin dediği ile iş yapmayınız...düşüncem
    Haklısınız da fikir almak için sordum karar yine benim tabi. teknik analiz veya takasları yorumlayabilme kabiliyeti olan insanların düşüncelerinden faydalanmak gerekir. neticede o kadar teknik analiz yapmayı bilmiyorum öğrenmek için çaba sarf ediyorum o ayrı konu. borsa da hiç bir zaman kesin diye bir şey yok tabiki pazartesi bakarsın bir yaptırım kararı gelir veya başka bir şey olur hisse taban yer bundan dolayıda kimseyi suçlamam ama yinede bir bilenden görüş almak için sormuştum.

4. Indes'le hikayem 2017 ocak ayında başladı. 7 lerden aldığım Indes hisselerimi ocak 2018 de 14 lerden sattım. Sonra 2018 ağustos ayında hisse fiyatının 6.60 lara düstüğünü görünce bildiğim hisse diye tekrardan ortak oldum. O tarihten beri neredeyse yerinde sayıyor ama bir kaç sefer 8 li seviyelerden satıp 7 li seviyelerden yerine koyma şansım oldu.

Bu arada şirket düzenli olarak temettü verdiği için 2017, 2018 2019 temettüleri yaklaşık brüt 2 tl yi de hesaba katmak gerekir. f/k sının 3.8, PD/DD 1.22 olduğunu, hissenin 1.5 yıldır bir ileri bir geri geldiğini düşünürsek ucuz kalmış bir hisse olarak değerlendiriyorum.

Kesinlik borsadan anlamam, sadece sesli düşündüm.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 930.000 lirada para girişi oldu hisseye. Yabancı alışları ve para girişi haftaya devam ederse çift hanelere 18 ay sonra tekrar merhaba deriz.

6. Bünyemizde yazılım şirketi yok bildiğim kadarıyla?
    Ama teknoloji işine göbekten bağlıyız.
    Haber çok önemli bence.

http://m.haber7.com/ekonomi/haber/29...pan-yok-olacak

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bünyemizde yazılım şirketi yok bildiğim kadarıyla?
    Ama teknoloji işine göbekten bağlıyız.
    Haber çok önemli bence.

http://m.haber7.com/ekonomi/haber/29...pan-yok-olacak
    EyvAllah ortak,,çok önemli bir bilgi bu.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 32/395 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •