Sayfa 320/395 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Hasan bey indes iyi bir hisse dogru tercih..cok uyuz bir spek adi bir patronu var...yatirim yaptik bekledikte baktim psikolojim bozuluyor sattim...saglikta lazim sonucta...
    REX kardeşim bilhassa gedzalarınızın durmasına çok sevindim ama genelde karlı işler yapman çok iyi. Benim seçtigim hisseler daima mali yapıları güçlü hisseler düşüse yakalanırsam hiç dert etmiyorum günü gelince nasıl olsa çıkar mantıgı ile hareket ediyorum. Herşey İnsallah gönlüne göre olur Saygılar

2.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Yaptıgı işin karşılıgı bir ücret alması çok normal bedava kimse çalışmaz eger o piyasa için 98 bin TL öcret abartılı ise ahlakı olup olmadıgını tartısabiliriz. Ama hisse almayıp ortaklıkdan vazgeçmeniz iyi olmuş..
    Normalde tek şirket olabilecek bir yapıyı n tane şirkete bölüp her birinin yk üyeliğinden aylık 98 bin tl net ücret almak ne kadar doğru? Ki bu şirketlerin her birinin ayrı yönetici kadrosu (genel müdür vs.) var zaten.
    YTD

3.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    Normalde tek şirket olabilecek bir yapıyı n tane şirkete bölüp her birinin yk üyeliğinden aylık 98 bin tl net ücret almak ne kadar doğru? Ki bu şirketlerin her birinin ayrı yönetici kadrosu (genel müdür vs.) var zaten.
    YTD
    Elindeki imtiyazlı hissenin gücü ile, bu ücreti 100 misline çıkarıp, şirketin faaliyetinden gelen bütün kazancı, hiç adi hisse taşımadan, transfer imkânına sahip mi. Öyleyse şirketin fiyat kazanç oranı, adi hisselerin piyasa değeri, kârına bölünerek mi hesaplanıyor. Adi hisselerin piyasa değeri neye göre ucuz oluyor.

Biraz gec oldu ama oldu.simdi soru su yarin 18.40 olurmu? Acaba
     Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Yarin İnsallah 18 lere merhaba deriz Belkide demeyiz.

Mi A3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Numaraci dalavere yapiyor ,aslinda onu18.5 e kadar acik
    Biraz gec oldu ama oldu.simdi soru su yarin 18.40 olurmu? Acaba

Yarinki hareket sert olacak gib, belkide tavan belkide degil. Bizim aga gozunu karartmis olabilir.yarini cok merak ediyorum bu gün kapanışın çok iyi olması beni umutlandırdı
    Numaraci dalavere yapiyor ,aslinda onu18.5 e kadar acik

Su saate kadar birhalt olmadi
    Yarinki hareket sert olacak gib, belkide tavan belkide degil. Bizim aga gozunu karartmis olabilir.yarini cok merak ediyorum bu gün kapanışın çok iyi olması beni umutlandırdı

8. Vaybe, Alarkodan kazandık Indes'e verdik , elde var sıfır. Kasa ( aracı kurum ) yine kazandı.

Sayfa 320/395 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •