Sayfa 332/395 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382 ... SonSon
Arama sonucu : 3153 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    valla brovo 19.5 ekmele yaptık rampaya yanasıyor insallah. Satanlara teşekkürler malları paketledik hedefte görüşürüz hele 21.03 21.10 aralığı geçılsin herkes mal almak için sıraya girecek.

yumurta kapıda
    İnşallah diyelim hedefte görüşürüz 😊

2. Arena armada 60 TL olmuş iken 20 üstü zor olmak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    20.96 dan istemeden de olsa satmıştım. sonra üzülmüştüm fakat şimdi seviniyorum. demekki inat etmicen beklemicen. karı gördünmü
    yapıştırcan...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

4.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    20.96 dan istemeden de olsa satmıştım. sonra üzülmüştüm fakat şimdi seviniyorum. demekki inat etmicen beklemicen. karı gördünmü
    yapıştırcan...
    Bugün ben de sattım 21.34 'den vedalaştık kalanlara bol kazançlar .

farkındaysanız eski indes olsa 17 18 e dönmüstü 20 altına bile gelmiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    farkındaysanız eski indes olsa 17 18 e dönmüstü 20 altına bile gelmiyor.
    Avutacak başka bişey bulamadın...
    Hırsızların ekmeğime yağ sürme bence
    Hala ucuzmu niye ucuz düşündünmü
    Böyle olmasa milleti nasıl dolandıracak...
    35-40 çı kardeş milletin ahını alma istersen..

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

Alıntı Originally Posted by Alex13 Yazıyı Oku
    Avutacak başka bişey bulamadın...
    Hırsızların ekmeğime yağ sürme bence
    Hala ucuzmu niye ucuz düşündünmü
    Böyle olmasa milleti nasıl dolandıracak...
    35-40 çı kardeş milletin ahını alma istersen..
    Sn Alex13, İndes Genel Müdürü'nün aşağıdaki yapmış olduğu açıklama hakkında ne düşünüyorsunuz...Hem olumlu açıklama yapıp hemde hisseyi baskılaması neden acaba...

İndeks Bilgisayar Genel Müdürü Banu Sürek de teknolojinin, Kovid-19 salgınından en az etkilenen sektörlerden olduğunu belirterek, sektörün hız kazanan dijitalleşme neticesinde geliştiğini söyledi.

Bu gelişmenin Türkiye'de bilişim teknolojileri sektöründe de mart ayından beri yaşandığını ifade eden Sürek, şunları kaydetti:

"Index Grup açısından 2020'yi değerlendirirsek; pandeminin getirdiği yeni koşullarla teknoloji sektöründe faaliyet gösteren tüm paydaşlar gibi biz de ticari olarak oldukça verimli bir süreç yakaladığımızı söyleyebiliriz. Distribütörlüğünü yaptığımız mevcut markalarımızda artan pazar paylarımız ve yeni markalarımızın ciro gelişimine katkısı ile sektör büyümesinin üzerinde bir büyüme öngörüyoruz. 2021'de ve devamında, kişisel bilgisayarlar başta olmak üzere birçok teknoloji ürününün ticaretinde büyümenin devam etmesini ve Türkiye bilgi teknolojileri pazarının bu bakışla 2021'de belli oranda büyümeye devam etmesini bekliyoruz.

Index Grup olarak, 9 aylık 2019 ve 2020 karşılaştırmalı mali tablolarımıza baktığımızda, yüzde 130 ciro büyümesi, yüzde 90 faiz, amortisman ve vergi öncesi kar (FAVÖK), yüzde 93 civarında da net kar büyümesi elde etmiş olduk. Pandemi ortamının uzaktan çalışma, uzaktan eğitim gibi etkenlerle bizim sektörümüz açısından bir büyüme fırsatına dönüştüğü ve bunun da bizim büyüme ve karlılık rakamlarımıza çok olumlu yansıdığı açık bir şekilde söylenebilir. Bu yüksek büyüme rakamlarını kaydederken alacak, stok ve kur riski gibi en büyük risklerin yönetimi konusunda azami dikkati gösterdik."

– "Pazar büyüklüğünde uzun yıllardır gözlemlenmemiş artışlar kaydedildi"
    Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

Sayfa 332/395 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •