Special Days Image
Sayfa 351/395 İlkİlk ... 251301341349350351352353361 ... SonSon
Arama sonucu : 3153 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. KAP *** İNDEKS BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. *** INDES *** Özel Durum Açıklaması (Genel)

Çıkarılmış Sermayenin Bedelsiz (Olağanüstü Yedeklerden) artırımına ilişin
    Sermaye Piyasası Kurulu?na Müracaat.

Özel Durum Açıklaması (Genel)
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi : 03.03.2021
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama
    Şirketimizin 03.03.2021 tarih ve 2021/03 sayılı toplantısında aldığı karar kapsamında' Şirketimizin56.000.000 TLolan
    çıkarılmış sermayesinin300.000.000 TLkayıtlı sermaye tavanı içerisinde kalmak şartıyla % 300 artırarak224.000.000 TL'
    ye çıkarılmasına, artış tutarı olan168.000.000 TL'nin tamamının olağanüstü yedeklerden karşılanmasına ve esas
    sözleşme'nin"Sermaye ve Payların Nev'i " başlıklı 6 no'lu maddesinin tadil tasarısına ilişkin izin ve onay verilmesi
    amacı ile 08.03.2021 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu’na başvuruda bulunulmuştur.

-KAP-

Alıntı Originally Posted by yavuzby Yazıyı Oku
    Kendi grubunda en fazla kar yapan şirketin değeri emsallerine kıyasla nerede tüm grubu toplasan ancak yetişiyor....
    Patron farkı böyle bir şey....hep bana hep bana siz keyfimi bekleyin...

08 Şubat'tan bu yano tablo değişmiş.Alkışlar patrona....

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

3. hiçbir borsa bilgi ve tecrübem yok, sadece uzun vadede dövizden daha mantıklı olabilir diye (biraz da tecrübe olsun diye) temettü hisselerinden portföy oluşturmuştum. portföyümdeki indese de 19'dan alım yapmıştım şimdi kıvranıp duruyorum. satsam mı uzun vadeciyim ben beklesem mi. bedelsiz sermaye artırımında neden fiyatın bu kadar yükseldiğini de anlayamadım açıkçası, bu borsa yükselince ayrı düşünce ayrı dert sağlıklı kalınmaz

4. Bugün ki düşüşte, piyasa çarpanları bana göre makul gelince bir miktar aldım. Bedelsiz ide üstüne bonus. Y.T.D.

5. Beni dökene kadar kivrandi durdu.dökunce kus gibi uctu..bilanco ederi altinda ama gelecek yil bu kari elde etmesi zor...kar duser...karin artmasinda pandemi etkili oldu..

6. Sn rex yine çıkışa geçmeden indiniz dimi? Valla ters indikatorsünüz. Gerçi 16lardayken siz satarken bunu farkettim ve dediydim ama sen aldin mi dersen yok valla. Ama şu hale bak 16 nere 30lar nere. Algyo da da aynisi oldu. Bizde Kagit keşif dogru ama sabir eksik sanirim. Var mi su an ilgilendiginiz bir hisse? Sizi yoran ve satmayı düşündüğünüz? 😁

7. https://www.youtube.com/watch?v=LyybbB1Zt_I Erol beyin bu günkü açıklaması

8. SAYIN TAHTA YAPICINIZ...
    Hisseyi 18.00 ile 22.00 arasında hisse 35.00 görsün diyemi boğdun.
    Piyasa zaten hiç birşey yapmasan zaten o fiyata taşırdı...
    Paran var sabrın yoksa borsada yatırım yapılmaz....
    Yazdıkları yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 351/395 İlkİlk ... 251301341349350351352353361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •