Sayfa 378/395 İlkİlk ... 278328368376377378379380388 ... SonSon
Arama sonucu : 3153 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. Bu şirkette enteresan olan bir şey var....

2017 - 2018 'de rahip branson krizinde hisse 1,25 e (bölünmeden önceki fiyatıyla 5 TL) düştüğünde geri alım programı hali hazırda olmasına rağmen patron tek lot almadı....

2020 'de salgın patlak verdiğinde, fiyat 1.50 olmasına rağmen yine tek bir lot almadı.

Gel gör ki 2021 yılı içinde hisse 9 - 10 TL olunca, patron çok ciddi bir miktarda geri alım yapmıştır...

Bana enteresan geliyor bu durum...

Kriz zamanlarında insanlar yalvarırken tek lot almayanlar....Çok değil 1-2 sene sonra 9 kat yukarıdan mal aldılar...Bu durumu nasıl açıklayacağız...???

Veya şöyle sorayım kimin malı alındı geri alım programıyla ???

2. Artık İndes'te tek beklentim; yatırımcısını enflasyon karşısında ezdirmeyerek, olması gereken rakamlara gelmesi. Zira enflasyona ezdirenlerin en başında geliyor..

3. Beyler bayanlar şöyleki 2019 temmuzda dolar 5.80 civarında indes 1.50 civarındaydıs ve yine aynı tarihte ben sıfır araç almıştım (markanın önemi yok diye düşünüyorum aşağı yukarı aynı değerlendi o sene alınan sıfır araçlar)
    Bugün baktığımızda indesin durumu hiçte fena değil. Bu arada araç 5 kat degerlenmis onu belirtmiş olayım... Dolar 3 kat indes ise 6 kat degerlenmis... Dolayısıyla burada indes prim yapmadı derken bence iyi hesap yapmak lazım.. ha şunu daha öncede belirttim ucuz mu ucuz 2019 da da ucuzdu şimdide ucuz tarzi bu ama 6 katta artmış bu yadsınamaz kağıdın sıkıntısı birincisi yönetimin alengirli tutumlari Alex hocam bunu zaten belirtiyor açık açık ve bence haklı veeee ikincisi ucuz olması yani hep ucuz karı artıyor işler tıkırında seviyeli bir trendi var bu yüzden ucuz kalmaya devam ediyor ve bu da belkide bir sarmala sebep oluyor ucuz diye talep görüyor ve tahtacı bu sefer gelen talebi ky yi dökmek için baskı uyguluyor uyguladikca ucuz kalıyor vs... Şahsi dusuncelerimdir katkılariniza açığım... Bende buradayım sanırım ekrandan kaldırmak en mantıklısı çünkü geçmişe baktığımda dolardan da arabamdan da daha çok getirisi olmuş bol kazançlar ytd...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 2019'da 22-47 cent arasında fiyatlanmış. şuanda 46 cent... al-sat yapmayan uzun vadeciler külliyen zararda..

5. GEDİK DENEN TEYYARE SON 3 ayda ne halt etmiş
    Hani patronu canlı yayında şov yaptıran portföyümde olan hedefi 12.50 ler diyen o teyyare
    Son 3 aylıkta 2.677.751 yapıştırmış gelene gidene

İçinizde avukat var ise bu yapılanlar MANİPÜLASYONMU değilmi cevap verebilirmi
    Dava açılmalık bir durum varmı bakabilir
    Patron ve gedik canlı şovu sonucu kağıt %30 lar düşüş yaşamış
    Karar sizin
    Attached Images Attached Images

6. polho arsa haberi ile tavan oldu sanki indes in de bir arsası vardı biryerlerde hasılat paylaşımlı falan filan YTD

7. Niye dolandırıcı diyorlar bunlara
    Çünkü kendini koç gibi gösterip ihlas gibi öpüyor
    Temettü veriyorum diyor ama verdikten sonra o temettüyü sana zehir edip kağıdı % 40 lara kadar basıp eziyor…
    Çok ucuz kaldı deyip ortaya haber salıyor dillendirip küçük yükselişlerle yatırımcıyı öpüyorlar
    Pandemi de parlayan ve hemen sönen bu üçkağıt
    Hala avcılık peşinde
    Pandemi öncesinin fiyatlamasına bakın yıllarca ne yapmış
    İşin içine en tepedeki adamı bile alet ettiler
    Borsadan gelen para patronu bile zevkten dört köşe etmiş
    İndes yetmemiş yanına iki tane daha üçkağıt eklemiş
    İhlas ile beraber atbaşı gidiyorlar
    Ne zaman dürüstlüğü seçip yatırımcıyı kazıklamayı bırakırsan o zaman adam olursun
    U30 dan şaşma
    Böyle pisliklere bulaşırsan ceremesinide çekersin
    Ytd değildir

8. çok adi bir grup,yazıklar olsun.

Sayfa 378/395 İlkİlk ... 278328368376377378379380388 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz