Special Days Image
Sayfa 40/395 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 3153 madde; 313 - 320 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. bilişim şirketleri taban yapmış... bizimki ayağındaki prangayı tam kıramadan boynunu büktü...önceki zirvesinin kıyısına bile yaklaşamadı...

Acemice ky doken spek
    haftaya gorelim seni
    2023 sonu Bist 8000?

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

4. Abi yemin ederim bir özürlü bir adama tahta yap de gediğin yaptığından kötüsünü yapamaz. iş yatırımın speğinin silKmesinden kötü silKemez. ama olsun şükür ben silkelenmedim. Ama bir gerçek var ki azıcık iş yatırıma patron destek verse de azıcık bir geri alım yapacağız deseydi biz bugün 20 li rakamlardan bahsediyor oluruz. Hele şu yabancı bu malı toplamış iken daha ne bekliyorlar ki? Gediğin de malı kalmadı artık ya borç alır ya da alım tarafına geçer artık. ytd

5. Abi yemin ederim özürlü bir adama tahta yap de, gediğin yaptığından kötüsünü yapamaz, iş yatırımın speğinin silKmesinden kötü silKemez. ama olsun şükür ben silkelenmedim. Ama bir gerçek var ki azıcık iş yatırıma patron destek verse de azıcık bir geri alım yapacağız deseydi biz bugün 20 li rakamlardan bahsediyor olurduk. Hele şu yabancı bu malı toplamış iken daha ne bekliyorlar ki? Gediğin de malı kalmadı artık ya borç alır ya da alım tarafına geçer . ytd

6.  Alıntı Originally Posted by onur71 Yazıyı Oku
    Abi yemin ederim özürlü bir adama tahta yap de, gediğin yaptığından kötüsünü yapamaz, iş yatırımın speğinin silKmesinden kötü silKemez. ama olsun şükür ben silkelenmedim. Ama bir gerçek var ki azıcık iş yatırıma patron destek verse de azıcık bir geri alım yapacağız deseydi biz bugün 20 li rakamlardan bahsediyor olurduk. Hele şu yabancı bu malı toplamış iken daha ne bekliyorlar ki? Gediğin de malı kalmadı artık ya borç alır ya da alım tarafına geçer . ytd
    20 li rakamlardan hala bahsediyoruz inşallah....

7. cuma günü iş yatırım öyle bir silkeledi ki.....yarın nasıl bir gün geçireceğiz çok merak ediyorum...

spek bir ceza daha kesecekse 11,10 da bollinger üst bandına atar mı atar.........

Citi, Credit Ve Merril bu kadar hisse toplarken neden gitmez?....

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

Sayfa 40/395 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •