Sayfa 41/395 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 3153 madde; 321 - 328 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. Tahtanın oyuncusu ters köşe yapma derdin de yeterince mal almadımı acaba ama daha devam ederse yabancıda boş durmuyort..

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

Dolar 3,77 gibi iken zirveyi gormus.Dolar su an 5,78
    Guclu bir yukselis beklentisi mevcud.Umarim Bist olumlu havada 15 uzerine rahat atar.

Kesinlikle YTD
    2023 sonu Bist 8000?

4. bu fiyatlamayı hak etmediğimiz kesin....hangi hissenin grafiğini açsam (özellikle küçük ölçekli hisseler...) almış başını gitmiş...

biz hala zirveye yaklaşamadık...kötü bilançolar ,öz sermayesi eriyenler, tavan tavan 2 kat 3 kat primli hepsi...

bunu satıp da ne alacaksın...illaki çarparlar...

yavaş da olsa bir yola girer...yatırım hissesi , bilanço hissesi ,temettü hissesi sonuçta...

bizim borsamızda iyi olan mutlaka cezalandırılır...kötü olan da her zaman popüler olur...

eğitimsizlikten bilgisizlikten...

5. benim aklımdaki de şu açıkçası şu anda bist tepe seviyelerde biz ise tepe seviyelerinden çok uzaktayız..şundan %100 eminim diyemesemde borsa daki ters yönlü hareketin başlaması durumunda en fazla etkilenenlerin başında indes ve benzeri şirketler geliyor borsa 2 düşerse bu 5 6 düşüyor...buda beni ürkütmüyor değil...çok çabuk eski seviyelere iner...bir diğer yandan da bakarsam yabancı bu kadar malı niye aldı düşmesine izin verirler mi diyorum...karmaşık bir ruh halinde bulunuyorum..?????

6.  Alıntı Originally Posted by salt Yazıyı Oku
    benim aklımdaki de şu açıkçası şu anda bist tepe seviyelerde biz ise tepe seviyelerinden çok uzaktayız..şundan %100 eminim diyemesemde borsa daki ters yönlü hareketin başlaması durumunda en fazla etkilenenlerin başında indes ve benzeri şirketler geliyor borsa 2 düşerse bu 5 6 düşüyor...buda beni ürkütmüyor değil...çok çabuk eski seviyelere iner...bir diğer yandan da bakarsam yabancı bu kadar malı niye aldı düşmesine izin verirler mi diyorum...karmaşık bir ruh halinde bulunuyorum..?????
    Diğer benzer ağırlıktaki teknolji hisselerine bakarsanız sorunuza cevap bulursunuz.

7. Sizce bu hisse teknoloji hissesi mi? Bana daha çok BİM in Bizim toptan ın elektronik satan ( dağıtan) versiyonu gibi geliyor. Ne dersiniz?

Sent from my iPad using Tapatalk

8.  Alıntı Originally Posted by tabudo Yazıyı Oku
    Sizce bu hisse teknoloji hissesi mi? Bana daha çok BİM in Bizim toptan ın elektronik satan ( dağıtan) versiyonu gibi geliyor. Ne dersiniz?

Sent from my iPad using Tapatalk
    distribitördür , ithalatçıdır , toptancıdır...ithal eder, üzerine kar koyar satar......200 'ün üzerinde dünya markasıyla çalışır.......aynı zamanda orta ölçekli bir lojistik şirketidir..........

Sayfa 41/395 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •