Sayfa 44/395 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 345 - 352 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. bist 1 düşerse bu 2 3 düşer ve hızlı şekilde eski yerine gelir dedim...ama bist düşmeden eski yerine gidiyor bu ...google sorunundan mı kaynaklı...aklıma tek bu geliyor..var mı fikri olan?

2.  Alıntı Originally Posted by tabudo Yazıyı Oku
    Doğru görmüşsünüz , son 2 gün takas aldığımda DB -3.600.000 , GARANTI YAT +3.634.000

Fikri olan ?
    neden olacak... demekki bizim yabancı dediğimiz yatırımcı palabıyıklıymış

3. Tamam bıyıklı olsun ama niye şimdi açığa çıkıyor ki aynen devam ederdi ve 3 gündür borsa artarken bizimki düşüyor bu yüzden farklı birşey olmalı gibi bence. Yani bilgi önemli bir şey oda bizde yok

4. Genelde takas değişimlerinden sonra hissede hareket oluyor....

5.  Alıntı Originally Posted by salt Yazıyı Oku
    bist 1 düşerse bu 2 3 düşer ve hızlı şekilde eski yerine gelir dedim...ama bist düşmeden eski yerine gidiyor bu ...google sorunundan mı kaynaklı...aklıma tek bu geliyor..var mı fikri olan?
    google sorunu nedir ? ben bir bağlantı kuramadım...indesle ne alakası var....

6. 10 üzeri 400 bin lot mal almıştı emeklilik fonu...zarar ederek satış yapıyor...adı emeklilik fonu ama aldığı malı 1 hafta taşımıyor....

7.  Alıntı Originally Posted by Altay Yazıyı Oku
    google sorunu nedir ? ben bir bağlantı kuramadım...indesle ne alakası var....
    google sorunu son 3 4 gündür çok konuşuluyor devlet haksız rekabet gerekçesi ile google ceza kesti google kabul etmiyor...2020 sonrası çıkacak telefon ve android cihazlara garanti vermiyor ggogle türkiye için şu anki anlaşmazlıkta...samsung yeni modellerini türkiyeye getirmeme gibi bir duyumda vardı sanki

Sayfa 44/395 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •