Sayfa 5/395 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 3153 madde; 33 - 40 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. Hsbc sürekli satıyor yabancı satıp kaçıyor izlenimi vermeye çalışıyorlar. Silkeleme bu bence. Temettü açıklanmadan bu hareketin başka anlamı olamaz.

senn gibi hissenin ..... patronlar yapıyor bunu 8 de neden satmadı hsbc zaten kimse kalmadı kalanı da eziyorlar ki satsın satmıyorum .....yabancı aylardır alıyor neden yükselmedi ... patron aç gözlü açç bunarı para değil toprak doyurur doyurcakta hepimiz gibi

3. Patronlarını nasıl bilirsiniz?
    sadece 2009 temettü vermemiş demek ki yatırımcı dostu
    Daha önce incelediğimde benden geçer not almıştı
    2 gündür düşünce gözüme tekrar takıldı
    Alım için uygun seviyeler sanki
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

4. Arkadaşlar; Temmettü ve bedelsiz konuları ile ilgli beklenti nedir. Eskiden takip eden var mı?

5. Sayın boga_ayı, 2 yıldan fazla süredir bu hissedeyim. Daha öncesinde temettü beklentim net 55 - 60 kuruş arasında yazmıştım. Ama son 2 günlük fiyat hareketi biraz daha mı düşük verecek aceba sorusunu sormama sebep oluyor. Şirketin bedelli veya bedelsiz arttırım için bence bir ihtiyacı gözükmüyor şuan. Bu sebeple sermaye artışı beklemiyorum ama sürpriz yapar mı bilemem.

6.  Alıntı Originally Posted by maviyol Yazıyı Oku
    Sayın boga_ayı, 2 yıldan fazla süredir bu hissedeyim. Daha öncesinde temettü beklentim net 55 - 60 kuruş arasında yazmıştım. Ama son 2 günlük fiyat hareketi biraz daha mı düşük verecek aceba sorusunu sormama sebep oluyor. Şirketin bedelli veya bedelsiz arttırım için bence bir ihtiyacı gözükmüyor şuan. Bu sebeple sermaye artışı beklemiyorum ama sürpriz yapar mı bilemem.
    Teşekkürler Sn. maviyol. 8'i geçerse hızlı bir şekilde 10 olacağı beklentisi ile geçen hafta almıştım ama son 2 günkü işlemler beni hayal kırıklığına uğratmadı değil

hsbc dinlenip dinlenip dövüyor ******** bunlar karşılıklı tabii

8. Parasını büyütürken küçülen insanlarlardan eyleme Amen
    Sizi liste başına aldım zamanı gelecek helallesecegiz ama ben DEİSTİM

Sayfa 5/395 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •