Sayfa 59/395 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 465 - 472 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by Cemalettin57 Yazıyı Oku
    İndeks tahtası bu kadar mı güvensiz hiç kimse iller kalmamış.nerede bu yatırımcılar nerede eski yeni indeks ileri....bilmem ben.guvenim var bu indeksi.nokta.hayatta tek bildiğim şey.sabir.ytd
    iyi bir bilanço ile çok iyi yerlere gelebilir..benim bilanço analizime göre ederi 20 tl üzeri bunu endeks bozmaz ise 2020 yılında bekliyorum..farklı nikle yıllardır burada yazdım sizde eskilerdensiniz bende.bu hisseninde tarzı değişik çok sert hareketler yapabiliyor...tavan göremedik uzun zaman bakalım kısmet..ytd

4. Ey indeksleri n indeksi
    Senin yönetenler neden beklenen haberden yatırımcıyı haberdar etmezler.hissenizin değerini bilmiyorsanız dükkanı kapatın gidin .neyse indekssin gelecekte bu rakamlar hikaye olacaktır.ya sabır.inssallah bu dönem iyi bir temmettumuzu verirsin.slm.olsun indeks yatırımcısına.ytd.

5. An itibarıyla marbaş robotik işlemlerle tahtanın içinden geçmeye çalışıyor. Bakalım yüzde kaç aşağıya basacaklar.

6. diğer tekno hisseleri arttı bu neyi bekliyor.

7. Cayır cayır satmaya başladılar, dün yf, bugün yine hsbc başta olmak üzere.
    Güçlü bir alıcı yok.

8. Bu piyasaya böyle düşüş ve malı saçıyorlar. Son iki günde bist kötü olsa -%20 yemiştik sanırım. Bakalım bugün kaça kadar basacaklar.

Sayfa 59/395 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •