Sayfa 65/395 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 3153 madde; 513 - 520 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. bu kadar da olmaz yuhhh.
    rezalet kepazelik...
    boş muhabbet düşüşe kılıf bulmak için teknik böyle istedi diyeni ciddiye bile almam.
    endeks kaç düştü bu kaç yuhhh.ahlaksızlık ticari ahlaksızlık.
    eski halk bankası müdürü 2-3 hafta önce bist in yeni başkanı oldu ve borsa ya gelin demeye varan sözler sarfetti peki bu şirketlerin düşüşünü bana nasıl açıklardı...endeks sınırlı bir düşüş yaşarken belli firmalarda %15 ve %30 arası kayıpların sebebi nedir???
    yeni para kaynagı yeni gelecek zorunlu yatırımcılarmı misal benim şimdi 20.000 lira eksideyim diyelim 1 sene bu kagıdı burada gezdirirse ne olur?Bankada yakalayamadıgın parayı borsada yakalamış olursun. çok fena tufaya geldik...

al-sat değildir.

2. Evet bist % kaç eksi derse, x2'yi geçtik. x3'e doğru gidiyoruz.

3. Olaya orta uzun vade bakmak lazım....kisa vade oynaklık fazla...

4. Bugün de endeks %-0.5 ise biz yine %-1.5 ya da %-2 yazıyoruz.

Resmen sinirlere oynuyor sevgili spek.

5. İndeksine eski duayenleri
    Sesiniz çıkmıyor tahtayı babamı emanet ettiniz
    Tekneyi bekliyen çorbayı içer derdik eskiden.
    Sabırlı olmakta fayda var.zamani gelince bizde bizim kafamiza vuranlarin kafasinada bir gun bizfe vururuz yeterki bu ulke guzel yonetilsin.bu borsa adaletli yonetilsin gerisi hikaye.indekse guvenim var.boyle tshta gelecekte aranacaktir.nokta reklam yapmiyorum yillarin yorgunlugu var bu indekste.slm.lar kaldiysa tahtada kucuk yatirimcilara.nokta asla yatirim tavsiyesi degildir.her koyun kendi bacagindan asilir derler.ytd

6. Stop olmamıştım, endeks kaç düşerse x2 düşmesi kabulüm.
    Ne lanet bir tahtaymış.

7. çok ahlaksız ! ticari etik ahlak yoksunlugu.
    halen yükseltip mal veriyor sanki... tahtasından da utanmıyor...tüh dedim tükürdüm diyelim suratlarına "yarabbi şükür diyen karakterler"

düştüğü yere çıkmaya değil haysiyetsizce halen gelene mal yüklemeye çalışıyor rezil

maliyeti kurtarayım 1 dk durmam
    bu zararla kol değil bedenin yarısı gider satamam...bu p venk te bunu biliyor oynadıkça oynuyor bir aşagı bir yukarı...çok kişi zararda ciddi rakamlarla sanırım.

birde bir tahminim var dogru yanlış belkide...sanki bu tahtada yapay zeka var... kagıt hareketleri tahtada normal bir insan tavrı ötesinde satış var aşagı çekiyor kendi malını 5-10 kademe yukarıdan satarak yürüyor yani hem satarken hemde alırken kazanmak üzerine bir algoritma bence.

al-sat değildir.

8. Zaman zaman phillip ve merrill it dalaşı yapıyor.
    Muhtemelen aynı algoritma, iki farklı aracı kurumdan yürütüyorlar.

Dün info girdi, o da robotik işlemler yaptı. Tahtayı az da olsa kaldırdı.

Bugün yine döndük, endeks -%1 aşağıysa, biz -%3 ya da 4 aşağıyayız.

Bu arada bu tahtada yatırım fonları oyak, emeklilik fonları garanti kullanıyor bir süredir.

Sayfa 65/395 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •