Sayfa 67/395 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 529 - 536 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. Altay hocam selamlar. Dgate mi indes mi mantıklı sizce veya başka hangi bilişim firması karakterli ve potansiyelli , gözünüze takılan var mıdır ? Şimdiden teşekkürler

2. hepsi indes in iştiraki bildigim kadarıyla
    adam canı sıkıldıkça firma açmış borsaya kote etmiş sanırım, memlekette keriz çok benim gibi...indeste %30 zarardayım.

şimdiki aklım olsa bu kagıda bulaşmam düşün daha %30 verecekte zarardan kurtulacaz ...adam halen aşagıda alıcı varsa verecek ...elinden mal çıkmaya çalışıyor bence...

paralarımıza belli bir süre el konulmuştur hayırlısı olsun.. adam yeni mekan almış.. ş.sizler.

her -kagıt her zaman yükselmiyecek herzaman uçmayacak; ama ben böyle düşürülen kagıdın taaa alnına koyayım...%3 düş %7 düş %30 nedir lan.

al-sat değildir.

3. Tessekkurler Altay kardes

4.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Altay hocam selamlar. Dgate mi indes mi mantıklı sizce veya başka hangi bilişim firması karakterli ve potansiyelli , gözünüze takılan var mıdır ? Şimdiden teşekkürler

Ben tercihimi indes 'ten yana kullandım...sebebine gelince index gurubun amiral gemisi indes tir...dgate in % 60 ı indese ait zaten...diğer iştiraklerde var teklos artim vs...değerli şirketler...dgate ve indes arasında bir tercih yapacaksam her zaman indesi seçerim...

karakter konusuna gelince...indes kanser eder adamı...uzun vadeli temettü ve yatırım hissesidir...bu tür hisseler yavaştır tahtası sığ dır...bilişim sektörü % 5 artı yaparken sıfır çekebilir...sinir olursun...başka bir gün sektör % 2 aşağı yaparken indes % 5 düşer...kafayı yersin...

sinirlerin sağlamsa ve psikolojin demir gibiyse ve yaşın gençse, indes 'te taş gibi bir hissedir...

5. Her yukselis kacis firsati olarak gorulmelidir bence...ucacak kacacak cilar artti sosyal medyada yine demekki buradan bile ...bu kadar dusmusken bile ...birilerinin uzerine mal birakilacak..gozu halen topraga bakiyor alana istedigi kadar vereceklerdir emin olabilirsiniz ucan kacan yok bence

Al-sat degildir

6. bence bıktırma politikası gibi..güya güvenli limandı bu kağıt bir zamanlar..şimdi patron yok fener yok çiçek böcek peşinde, hiç umurunda bile değil sanki kağıdın durumu..

7. fonlara kaptırdıkları mallları yerine koymak için uğraşıyorlar ama başaramayacaklar...son mallarını da kaptıracaklar....

8.  Alıntı Originally Posted by takipci Yazıyı Oku
    bence bıktırma politikası gibi..güya güvenli limandı bu kağıt bir zamanlar..şimdi patron yok fener yok çiçek böcek peşinde, hiç umurunda bile değil sanki kağıdın durumu..
    utanmadan %-3,5 larda ..sanki borsa eksideymiş gibi..yamyamlara bak...

Sayfa 67/395 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •