Sayfa 69/395 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
Arama sonucu : 3156 madde; 545 - 552 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. Endeks -0.14%, biz ise -2.82%

Hedef endeks düşüsü x 20, yavrum benim. Bu karlılığa ve temettüye rağmen her gün kendini geliştiriyor.

2.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    indes -% 4
    dgate -%4,25
    despc -%7,02

Şubat ayındaki yabancı yerli aracı kurumlar aracıgı ile kagıttan kaçan oran toplam ne %15 hisse ne kadar düşmüş ?????

indeks bilgisayarın web sitesinden firmalarına ve patronuna bakın sizce ?

11,60 grafikteki ana stop tu...bu saatten sonra 11,60 altında kalanlar daha dogrusu stop çalıştırmayanlar benim gibi yaş tahtaya bastı ski tuttuk...

alım yapanlarda yapmak isteyenlerde 11,60 ve üzeri min 1 hafta kapanış yapmadıgı sürece uzak durmalı bence...bu saatten sonra 11,60 altında güven vermiyor. bence 11,60 altı yolu yurdu nereye gidecegi belirsiz bir kafa da sakıncalı zarar verici duruyor.

al-sat değildir.
    haklı çıkmak istemezdim çünkü hergün zararım büyüyor ...biriktirdiğim paramın hergün ekranda azalması kıt kanaat zorluklarla kazandıgımı asgari ücretin biraz üzerindeki aylıgımla , mevduat düşük borsada değerlendirelim düşüncesi beni yaktı en az 1 yıllık asgari ücretin biraz üzerindeki paramı kaybettim şu anda...hızlı para kazanma hırsı değil bu yaptıgım, sadece parayı koruma enflasyona ezilmesin diye...ama kimin kucagına düşmüsüz ...firmanın kagıdı nefes aldırtmadan düştü ve patronu bile kendi kagıdını almıyor sanırım...bilişim sektörü kendimce ucacak kaçacak saglam diye düşünüyordum aman aman teknoloji ve bu hisse alakası yok uzak durmak lazım...11,60 larda ve üzerinde kalmadıgı sürece kimse almamalı bence...
    patronuda tanınan bir sima bravo ne diyelim...patron hep kazanacak.
    DÜZEN DEĞİŞİR DÜZÜLEN DEĞİŞMEZ.

al-sat değildir.

3. Ekranda takip ettiğim ve en yüklü girdiğim hisse bu. En çok düşen de hep bu.

Erol, Erol. Çaktın bize Erol.

Yine dağıtıyorlar malı, yine. Önceden garanti girerdi toplardı arada. Şimdi her gelene mal var.
    Son düzenleme : Compera; 06-03-2020 saat: 11:18.

4. Altay kardeş bu indekste

Bir filim var hakkımızda hayırlısı
    Ben yine iyi bir bilanço bekliyorum senin görüşün nasıl bilanço konusunda.iyi akşamlar eski dost

5.  Alıntı Originally Posted by Cemalettin57 Yazıyı Oku
    Altay kardeş bu indekste

Bir filim var hakkımızda hayırlısı
    Ben yine iyi bir bilanço bekliyorum senin görüşün nasıl bilanço konusunda.iyi akşamlar eski dost
    Bende iyi bir bilanço bekliyorum...

ciro, faliyet karı ve esas faliyet karında geçen seneye göre üzerine koymuştur diye düşünüyorum...

karlılık da iyi olacaktır...

Burada şöyle bir durum var....

gayrimenkul projesinden bu sene bilançoya giren bir gelir yok ise, çıplak olarak şirketin kendi işinden kazandığı parayı göreceğiz...

bu durumda benim beklentim...minumum 80 milyon tl kar beklerim...

eğer ki gayrimenkul işinden bir şeyler gelirse çok daha iyi bir kar açıklayabilir....

indes değerli bir şirket... yatırım ve temettü hissesi...her sene üzerine koyarak büyüyor...

olması gereken , hakettiği gerçek fiyatı 30 TL civarıdır...

eğer ki bir spek bu hisseyi sahiplenir ve operasyon yaparsa 60 - 70 TL ye kadar potansiyeli vardır...

bu sene yada önümüzdeki sene bedelsiz sermaye arttırımına gitmesi büyük olasılık...

inşallah birgün hakettiği değere ulaşır...

Sana bol kazançlar dilerim...Allah gönlüne göre versin...

6. Hepimizin gönlüne göre versin tanrım
    Çok teşekkür ederim kardeşim.

7.  Alıntı Originally Posted by Cemalettin57 Yazıyı Oku
    Hepimizin gönlüne göre versin tanrım
    Çok teşekkür ederim kardeşim.
    potansiyel 20 tl üzeri....ne kadar ky dökülürse hedef daha yukarı olabilir.....ytd

8. Halka arz olduğu 2004 yılından beri sıkı takip ettiğim hisselerden biri indes...Fırsat buldukça indes hakkında bilgi vermek istiyorum...Bundan sonra ara ara burada yazacağım...

En çok sorulan sorulardan biri , yazılım sektörüne girecek mi ? veya parakende satış yapacak mı ? şeklinde sorular geliyor...

Hemen bunun cevabını vereyim...

Erol Bilecik bir çok röportajın da aslında bu soruyu cevapladı...

Bu konuda hayal kurmayalım...indes bir distribütör ve toptancı....böyle bir yatırıma gitmeyi düşünmüyorlar...

Hiç mi yatırımı yok bu şirketin derseniz...evet var...kendi işlerine yatırım yapıyorlar...Artim, indes in % 100 iştiraki ve öncelikle azerbaycanda ve diğer türki cumhuriyetlerinde, aynı türkiye 'deki gibi dağıtım işine girdiler...önümüzdeki yıllarda buradan ciroya ve karlılığa önemli katkılar gelecektir...

Sayfa 69/395 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •