Sayfa 7/395 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 49 - 56 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. Diğer hissem PSDTC yaklaşık 20M kar etti 20 milyonunu da dağıttı.
    9 TL fiyatta iken 3 TL brüt temettü verdi bir hafta önce muazzam bir rakam yani.
    Ama ne hiksmetse ne yabancı ne BY göremedik bekliyoruz hala
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

2.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Diğer hissem PSDTC yaklaşık 20M kar etti 20 milyonunu da dağıttı.
    9 TL fiyatta iken 3 TL brüt temettü verdi bir hafta önce muazzam bir rakam yani.
    Ama ne hiksmetse ne yabancı ne BY göremedik bekliyoruz hala
    çok bekler sığ hisse olmaması lazım yabancı için....hemen çıkabileceği hisse olmalı....işlem hacmi önemli....

3. Aynen orası öyle ama INDES içinde sığlık söz konusu sanki. Bu Döçe bu kadar lotu nasıl aldı merak ettim

Bedelsiz olsa genel kurulda karar çıkardı diye düşünüyorum arada böyle bir karar çıkma ihtimali var mı dır. Benim umudum azalıyor hissede patron da tahtada bence bu en kötüsü

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Bedelsiz için genel kurul kararı yada onayı gerekmiyor belki pay biçiminde ödeme olarak bedelsiz teklif edilebilirdi tabi ki
    Ama belli olmaz yönetim kurulu bir akşam toplanır bir karar alabilir, ki en son 2007 de sermaye artırılmış.
    Kayıtlı sermaye tavanının süresi bittiği için tavan artırılmış, yukarda ki yorumumda boşuna mı artırdılar demiştim sebebi varmış yani

6. temettü az olmuş

7. spek hiç acımıyor hisse bir türlü rayına giremedi....çok sert aşağı gidiyor....geçen yıl kar 75 milyon demişti iş yatırım 120 milyon geldi ama hisse çok zayıf performans gösteriyor...sonuçta zirve nerede hisse fiyatı nerede..

İndes geri alım miktarını tamamlamamıştı değil mi yanlış mı hatırlıyorum arkadaşlar

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 7/395 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •