Sayfa 72/395 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 569 - 576 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. Jants boyle yapmisti topuklu efenin esinin sirketi...2-3 yil milleti surundurdu karaktersiz sonra cozum olarak partilere kadar sikayetler yapildi patron rezil edildi de kagit toparlandi ...bu sirketin patronuda taninmis bir zat ve yatirimcisi carpiliyor onun tahtasinda ...ve hic bir tepki yok...rezil edin bu tipleri rezilll her yere yazin ulasin baska caresi yok...sokayim serbes piyasasina ...ne bicim ticaret lan bu...bir ay oncesi tum hareketlerden bunlarin haberi vardir bence ...bile bile millete kagit dagitildi.bu bilanco ile sen dusuyorsan ilk ceyrekte ebebimizinkini gorecegiz o zaman...cunku ithalattan cin uzerinden hayvan gibi etkilendim diyecen ... demi , a be ibn e
    Al sat degildir.

2. Bist %0.59, biz %-2.24

Erol seni tek kelimeyle tebrik ediyorum. Spek hissenin Allah'ını satmışsın bize.

3. Tahtada bir hitlik var çözemedim
    Hislerim patrondan süper bir karar çıkarmış
    Bu kadar aşağı başkalarına müsade ediyorsa patron vardır bir hitligi. Bekleyip göreceğiz
    Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
     Alıntı Originally Posted by Cemalettin57 Yazıyı Oku
    Tahtada bir hitlik var çözemedim
    Hislerim patrondan süper bir karar çıkarmış
    Bu kadar aşağı başkalarına müsade ediyorsa patron vardır bir hitligi. Bekleyip göreceğiz
    Ytd
    Bana göre bunun anlamı hisselerinizi satmayın/bekleyindir. Eğer satarsanız ben düşük fiatlardan alırım.dır diye düşünürüm./ytd..

5. Ey indeksine patronu spegi milletin eline
    Yukarılarda verin.maliniza sahip çıkmayın
    Başın aşağı.alirsiniz belki elimden sıfırlanır tahtayı
    Allah belanızı versin 50 TL yıl hak eden kağıdı puc ettiniz.
    Ya sabır.bu kadar zarar ettirin yatırımcıya.nokta nokta yatırım tavsiyesi değildir sinirden yüksek sesle konuştum affola.sabir sabır.patron Allah seni nasıl bilirse öyle yapsın
    .hissenin alsana sahip çıkana hissetme hep işin gücün kan emmek .nokta sabır ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by omerby Yazıyı Oku
    Bana göre bunun anlamı hisselerinizi satmayın/bekleyindir. Eğer satarsanız ben düşük fiatlardan alırım.dır diye düşünürüm./ytd..
    Ömer bey kardeşim bu indeks temmettu konusunda ne zaman açıklama yapar.ne kadar temmettu verir.saygi ve sevgiler.ytd

Alıntı Originally Posted by Cemalettin57 Yazıyı Oku
    Ey indeksine patronu spegi milletin eline
    Yukarılarda verin.maliniza sahip çıkmayın
    Başın aşağı.alirsiniz belki elimden sıfırlanır tahtayı
    Allah belanızı versin 50 TL yıl hak eden kağıdı puc ettiniz.
    Ya sabır.bu kadar zarar ettirin yatırımcıya.nokta nokta yatırım tavsiyesi değildir sinirden yüksek sesle konuştum affola.sabir sabır.patron Allah seni nasıl bilirse öyle yapsın
    .hissenin alsana sahip çıkana hissetme hep işin gücün kan emmek .nokta sabır ytd.
    Üzme tatlı canını Cemalettin Bey, bir çok hisse düştü sende benim gibi satıp temettü verimi yüksek diğer hisselere geç küfür etmek çözüm değil saygılar.
    Son düzenleme : yavuzby; 12-03-2020 saat: 13:25.
    Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

Sayfa 72/395 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •