Sayfa 78/395 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 3156 madde; 617 - 624 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. çogu kişi stop çalıştırmadıgı için hissede yakalandı ve satamıyorlar...
    bunu bilen çakal tayfasıda al-sat olayını günlük tradeni yapıyor sanırım...
    al-sat yapanlar tren kaçarmı uçarmı diyede bakmıyor sanırım %2 %5 gören kaçıyor yada kaçıyor gibi görünüyor ...ama ben ve benim gibi çok kişi var sanırım 15 günde -%47 zararla hala bekliyoruz ve bekleyecegiz...başka çare yok...bu durumda patronun tepeden aşagıya bu farkı bir anda yaşatan yabancı satışı denilsede ben yabancı olduklarını düşünmüyorum...çuvalla kazanılan paraları korumaya aldılar konjektüre uygun finans araçlarında kullanacaklar belkide...ama çok iyi yüklü param olsaydı şu an piyasada ki indes in minumum %5 ini toplar ben geldim ortak derdim patrona ; belki birileri yapmıştır bile gerçi bu tahtalar kontrol altındadır o kadar keriz değildirler herhalde ...bu fiyatlar bu sektör için bence çok ucuz ama elde nakit kalmadı tümü burada... -%47 zararla bekleyenler arasındayım.Ve beklemeye ve izlemeye devam edecegim.
    indeks bilgisayar iştirakleri ile birlikte toplam sermaye açısından en büyük teknoloji endeksi (hardware,software) şirketi türkiyede sanırım.

al-sat değildir.

Bu adiler bir seferde yukari surerek hissede oynasinlar hep asagi surerek yapiyorlar artik yemez...benimde maliyet yukarida kaldi artik seyretmek yok bu fiyatlardan maliyet dusurerek tek hane maliyete indirecegim yoksa bu speklerin uzun zaman oyuncagi olurum.
    .

3. 1 seneye kadar önce eski tüsiad başkanına ait bir hisse olan indes yukarıdan aşagıya -%50 zarar da... tabiki alım yerine göre değişir fakat virüs söylentisi ile birlikte bu kadar düşen bir kagıt (bu kalitede ve patronu bilinen güvenilen bir şahsiyet) olması akıl ile izah edemiyorum.ve halen şirketten bir geri alım kararı veya açıklama yok.
    bu kadar hisseyi kim sattı(yabancıymış komik ve inandırıcı degil) ve zarar %50 f/k ya göre bedava olmasına ragmen alıcı bile yok...bu nasıl bir ticari ahlaktır
    patron neredesin -%10 olur -%20 olur vs Tepeden aşagıya -%50 nedirrrr bence isminin önüne yazılacak rezilliktir.sabır mış ne sabrı kardeşim .
    hastalık canımızı alacak belki ama canlı kalsakta taş yiyecegiz sanırım para patronda kaldı..

al-sat degildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
    Sn.mahal..

Şirket hisse geri alımı için 23.03.2020 tarihinde açıklamada bulunmuştu.
    Tenkıt edelim ama haksızlık da etmeyelim. Atladınız herhalde. Bakınız.....https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/831396

5. 2018 de bahsedilen fiyatlardan satılan paylar 15 milyon tl ye kadar alınacak.Doğru anlamışmıyım.

6.  Alıntı Originally Posted by omerby Yazıyı Oku
    Sn.mahal..

Şirket hisse geri alımı için 23.03.2020 tarihinde açıklamada bulunmuştu.
    Tenkıt edelim ama haksızlık da etmeyelim. Atladınız herhalde. Bakınız.....https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/831396
    açıklıyor ama almıyor......rahip bransın krizinde 1,5 milyon lot alabilirdi....164 bin lot aldı....o kadar mal bende de var....

corono krizinde yine geri alım açıkladı....tek lot almışlığı yok......iş kişinin aynasıdır....dalga mı geçiyor bizimle...

Yabancı payı düşmeye devam... 21,15

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    1 seneye kadar önce eski tüsiad başkanına ait bir hisse olan indes yukarıdan aşagıya -%50 zarar da... tabiki alım yerine göre değişir fakat virüs söylentisi ile birlikte bu kadar düşen bir kagıt (bu kalitede ve patronu bilinen güvenilen bir şahsiyet) olması akıl ile izah edemiyorum.ve halen şirketten bir geri alım kararı veya açıklama yok.
    bu kadar hisseyi kim sattı(yabancıymış komik ve inandırıcı degil) ve zarar %50 f/k ya göre bedava olmasına ragmen alıcı bile yok...bu nasıl bir ticari ahlaktır
    patron neredesin -%10 olur -%20 olur vs Tepeden aşagıya -%50 nedirrrr bence isminin önüne yazılacak rezilliktir.sabır mış ne sabrı kardeşim .
    hastalık canımızı alacak belki ama canlı kalsakta taş yiyecegiz sanırım para patronda kaldı..

al-sat degildir.
    Adamlar kacin kurasi kolay kolay para kazandirmazlar...2018 yilinda aldim bu hisseyi hala zarardayim....adamlarin gozune perde gecmis yatirimci umurunda bile degil...

Sayfa 78/395 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •