Sayfa 130/395 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,050
    Merrıll Lynch yine satmış....

Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Acaba 6 aylık bilanço nasıl gelir, karantina olumlu mu yansır olumsuz mu?
    Karantina hafta sonu oldu...bence çoğu sektöre göre iyi geçti 2.çeyrek.....sonuçta evden iş yapildi teknolojik aletlere talep oldu...ben iyimserim bu konuda....

3.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Karantina hafta sonu oldu...bence çoğu sektöre göre iyi geçti 2.çeyrek.....sonuçta evden iş yapildi teknolojik aletlere talep oldu...ben iyimserim bu konuda....
    Bence de o konuda artısı var ancak ofis sarf malzemeleri de satıyor sanırım, ofisler kapalıydı?

Bilanço zaten iyi geldi arkadaşlar ve İndeks bilançoyu fiyatlamadı bile siz 2. bilanço dan bahsediyorsunuz çok erken değil mi 6 haziran da geldi 2020/3 ceyrek

5. Genel kuruldan sonra sattıklarını alırlar..şurda kaldı 2 gün..
    Ytd

6. İndeks de uzunca yolculuk yapmaktayım hedefime
    Kadarda devam edeceğim.bir gün neden hak ettiği yere ulasmasin.nokta sabır nokta

7.  Alıntı Originally Posted by Cemalettin57 Yazıyı Oku
    İndeks de uzunca yolculuk yapmaktayım hedefime
    Kadarda devam edeceğim.bir gün neden hak ettiği yere ulasmasin.nokta sabır nokta
    Aynen ortak...aksa da yollarimiz ayrildi ama indes daha cok zaman buradayim...

8. Her hisse en nihayetinde ederini bulur.

Önemli olan doğru zamanda doğru hissede olabilmek.Bu şansı yakaladıysanız iyi fiyatttan satıp düşük kaldığını gördüğünüz beklentisi olan bir başka hisseye geçme şansını yakalarsınız.

İndes bu yönden bakınca yatırımcısını fazlasıyla üzdü.Bunda hissedeki yabancı payının yüksek olmasının payı var diye düşünüyorum.

Onlar satışlarını bitirmeden yükselişe geçmesi zor görünüyor.Bununla birlikte ben artık bu haftanın ikinci yarısının yani öğleden sonrası itibarı ile bir yükseliş trendine gireceğini düşünüyorum.Muhtemelen genel kurulda şapkadan tavşan çıkartmayı düşünüyorlar.

Erol Bilecik in insafına kalmış durumdayız.İşin kötü tarafı düşüş geldiği zamanda ben çok yükselmedim bari defansif bir görünüm sergileyim de demiyor.

Sonuç olarak büyük ralliden faydalanması artık biraz zor ancak bir şekilde hareketli olacağı saatlere yaklaşıyoruz.

Sayfa 130/395 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •