Sayfa 268/395 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon
Arama sonucu : 3153 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

2. Gerçekten insanın sabrını test eden bir kağıt. Ana kağıt ama gözü hep aşağıda.pes.

Nasıl olsa tavan olmaz diye herkes yukarıyı doldurmuş bu patrondan bir cacık olmaz....

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

4. iyi akşamlar

ındes ile ilgili bize bilgi verecek arkadaşlar var mı acaba ?

Para çıkışı olmuş....

6.  Alıntı Originally Posted by NFMK Yazıyı Oku
    iyi akşamlar

ındes ile ilgili bize bilgi verecek arkadaşlar var mı acaba ?
    Çok güzel bir hissedir..soyuldugunu anlama firsati vermez..hisse yukselirken hisse satacagim diyen yatirimci dusmani bir patron var...hisse yukseliyorsa bil ki ky kalmamistir...kisaca sirket iyi olsada hisse fiyatina yansiyan birsey yok...3 yil once cok ucuza aldim diye sevinmistim inanilmaz cakildi...kagit uzerinde yeni yeni kari goruyoruz kar etmemize firsat verirse satacagim....ben acikcasi patronunu sevmedim bana gore soyguncu...

7. Bilgilendirme için teşekkürler REX
    Patron soyguncu ise durmaya gerek yok. Evlatları despc ve dgate te mi aynı 😂

8.  Alıntı Originally Posted by NFMK Yazıyı Oku
    Bilgilendirme için teşekkürler REX
    Patron soyguncu ise durmaya gerek yok. Evlatları despc ve dgate te mi aynı ��
    Onlarda biraz aksiyon var bu resmen kagni aldik birkere zamaninda pacayi kurtaramiyorum....

Sayfa 268/395 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •