Sayfa 231/395 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon
Arama sonucu : 3158 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    https://www.dunya.com/kose-yazisi/ka...-aliyor/480231

hareketin sebebi bu linkteki haber olabilirmi?
    temeli çok iyi ve teknoloji hissesi, fk düşük olması üzerine bu haber daha büyük bir artçıya pozitif anlamda sebep olması gerekmezmi?

al-sat değildir.
    Sayfanın kıdemlileri daha iyi yorum yapar ancak bence bu gelişmenin önemli bir katalizör olduğunu zannediyorum. Hisse benzerlerinin yanında zaten ucuzdu. Bu gelişme, tam da kuvvetli direncin geçilmesinin arifesinde iyi bir tetikleyici oldu.

Bakalım devamı gelecek mi? Yoksa tarih tekerrürden mi ibaret kalacak?

2. bugün böyle giderse işlem hacmi rekoru kırılır resmen trade şov yapıyorlar indir çıkar...

3. Bu An Sahip olduğun tek şey ve Sorgulanmamış yaşam yaşanmaya değer değildir..
    twitter-@ZaWarona

4. aldığına sattığına inanmayın tahta bir ekip tarafından yönetiliyor kendilerini isterse alıcı isterse satıcılı gösteriyorlar yatırımcı nasıl görmek istiyorsa o şekilde gösteriyorlar tekniği de kendi istedikleri gibi yapıyorlar . ben 10 dakikalık grafiğe bakarım ne yaparlarsa yapsınlar onların bileceği iş .
    yatırım tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku

aldığına sattığına inanmayın tahta bir ekip tarafından yönetiliyor kendilerini isterse alıcı isterse satıcılı gösteriyorlar yatırımcı nasıl görmek istiyorsa o şekilde gösteriyorlar tekniği de kendi istedikleri gibi yapıyorlar . ben 10 dakikalık grafiğe bakarım ne yaparlarsa yapsınlar onların bileceği iş .
    bence kendi ile çelişen bir yorum olmuş...kendileri alıp satan bir gurup ne uzun vadeli tekniğe nede 10 dklık tekniğe bakmaz... ha bu arada bir gurubun yönettiği doğru olabilir ona bir sözüm yok.....onu bilmekte maalesef bizim elimizde değil....

6. armada 42.90
    datagate tavan
    bu süzme 3 yıl öncesinin fiatlarında komedi sürüyor..
    30 dk dır kıpırdamıyor...
    pd/dd 3 oluncaya kadar burdayız

7. Benden paso abiler. 15lere gidecegine eminim ama bende sabir kalmadi.

8.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku

aldığına sattığına inanmayın tahta bir ekip tarafından yönetiliyor kendilerini isterse alıcı isterse satıcılı gösteriyorlar yatırımcı nasıl görmek istiyorsa o şekilde gösteriyorlar tekniği de kendi istedikleri gibi yapıyorlar . ben 10 dakikalık grafiğe bakarım ne yaparlarsa yapsınlar onların bileceği iş .
    Aynen katılıyorum. Bugün yaşanan korkunç/tarihi işlem hacmini başka türlü açıklamak zor.

Peki sizce amaç ne?

Sayfa 231/395 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •