Sayfa 269/395 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by NFMK Yazıyı Oku
    iyi akşamlar

ındes ile ilgili bize bilgi verecek arkadaşlar var mı acaba ?
    Pandemi dönemi sebebiyle pc laptop ve diğer donanım ürünlerine olan talep %100 den fazla arttı. İndes iştirakleri ile birlikte turkiyenin en büyük bilişim urunleri dağıtıcısı. Armada, arena, despec, datagate bu hikayeyi fiyatladı. Fiyatlamayan sadece bu kaldı. F/k düşük pd/dd sektör ortalamasına göre aşırı düşük. Hisse yukarı gider gitmez bilmem ama benim için güvenli liman... yıllardır hisseyi taşıyıp umduğunu bulamayanlar var. Ben bulacağımı umuyorum.

SM-A315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Teşekkürler 1 nick ,

Despc ve dgate iştirakleri zaten değil mi ?
    REX biraz karamsar kalmış. Onun adına üzüldüm.
    Borsa da fırsatlar bitmez diyorlar ama fırsatlar kaçıp gidiyor gibi.

Elbette herkes nasibini alır ama bile bile de yadeş ( lades ) olmamak lazım

Tekrar teşekkürler

3. Sanırım biraz morale ihtiyacım var.
    İnsan geçmişteki kayıplarını düşününce morali bozuluyor , tecrübeli abi lerden güzel birkaç şey duymak istiyor akşam rahat uyumak için 😎

Herkese iyi akşamlar.

4. akşam al sabah sat formasyonu hala devam ediyor..
    takıntılı bir spek.. ruh hali dengesiz.. o yüzden hala buralarda tutuyor

5. Kapta yayinlanan faaliyet raporunun 60 sayfasinda yer alan bilgide ` Dovizde % 10 artis 46.474.364 TL kar artisina sebep oldugu yazmakta. ` Doviz haziran sonu - eylul sonu arasinda yaklasik %14 artti, buna gore bu artis 52.milyon civari kar aritisa sebep olmaz mi?

6. bu gidişle haftaya datag ile fiatlar eşlenecek gibi.. ne mal spekmiş la bu..

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

8. Mansur Yawaş öğrencilere bedava internet dağıtımı için Türksat ile görüşüyor.
    Öğrenci garantili olmayacakmış ama
    MEB ne yapacak acaba ?

Mansur Yawaş bedava interneti cebinden mi veriyor ? diyenlere "" köprüleri , otoyallrı , tünelleri Erdoğan yaptı diyenler aynı ""

Bu durum bize nasıl etki eder acaba ?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 269/395 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •