Sayfa 355/395 İlkİlk ... 255305345353354355356357365 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    baktigim, gordugum butun temettu portfoylerinde var bende alayim dedim ama firmayi hic incelemedim, nedir kimdir bakayim dedim ama burdada pek yazan cizen yok , biseyler paylasin arkadaslar

2. burdan ogrendigin seyden sana ne fayda gelecek...aracı kurum raporlarını incele.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by condansator Yazıyı Oku
    burdan ogrendigin seyden sana ne fayda gelecek...aracı kurum raporlarını incele.....
    ben kucuk yatirimciyim kardesim ne incelemesi , ne raporu, kagidi sorar alirim,
    .
    .

araci kurumlari inceledim,kotu bisey gormedim, iyi firma , en az %20 yukselis pontansyeli var , sektoru iyi , yonetimi iyi , az biraz aldim dursun bakalim

4.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    ben kucuk yatirimciyim kardesim ne incelemesi , ne raporu, kagidi sorar alirim,
    .
    .

araci kurumlari inceledim,kotu bisey gormedim, iyi firma , en az %20 yukselis pontansyeli var , sektoru iyi , yonetimi iyi , az biraz aldim dursun bakalim
    o zaman emin ol cok zarar edersin...bu soyledigimi yaz bi kenara...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by condansator Yazıyı Oku
    o zaman emin ol cok zarar edersin...bu soyledigimi yaz bi kenara...
    dostum ben saka yapmistim, hisseyi bayadir takip ediyordum, ama sevyesinden emin degildim, ama bence bu sevyeden iyi ve alisimdan %13 kardayim, cok lot almadim, ama uzun vadeciyim, ustune ekleyerek alimlarima devam edecegim

EMA 21 üstü spk bölünme onayı bekliyor trend devam ediyor MACD kesişmesi alışları hızlandırbilir bu borsada sağlam duruyor. nazarlardan saklasın burada en az bir ikinci tepe bekliyorum 1 ay oldu spk başvurusu

8. Başka bir şirket bu seviye bedelli verse kaç lira olurdu kimbilir.

Sayfa 355/395 İlkİlk ... 255305345353354355356357365 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •