Sayfa 213/395 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. Ikkına ıkkına zorla kağıdı aşağıya çekmeye çalışıyorlar.

2. Tekrar aldım bakalım eski göz ağrımı..

3. Gün içi işlemleri pek umursamıyorum çünkü tahtacı tüm aracı kurumları kullanıyor. Alıcı da satıcı da kendisi. Yukarda bir arkadaş patronu övmüş. Bu hisseyle alakalı tek bir kötü taraf varsa o da patronun bizzat kendisidir. Zaten kağıdın buralarda sürünmesi de kendi tercihidir. Ben daha önce söyledim. Bu kağıt ederine gelecek ama bugün ama yarın. Sabırla beklemeye devam edicem. Herkese bol kazançlar dilerim. YTD

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by takipci Yazıyı Oku
    Tekrar aldım bakalım eski göz ağrımı..
    2010'dan beri takibimde. Bu hissede en çok "sabır" kelimesi kullanılmıştır herhalde. Beypazarlı vardı bir zamanlar bu kağıtta en çok "sabır" diyen, o bile kalmadı. Sabrın sonu bu zamanlarda kendisini gösterir inşallah..

5. Piyasa değeri 681 milyon TL olan şirketin kasasında 765 milyon TL Varsa pd/dd nasıl 1.47 oluyor. Bu kadar borçlumu bu şirket.

6. şimdi de ata çıktı muhtemelen yabancı ayagı
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

7. Geçmişte bende patronu çok suçladım hatta hakkında çok ağır yazılar yazdım fakat, yıllarca bu hisseyi uzun vadeli taşıyan bir kardeşiniz olarak diyorum ki, sorun tahtanın sığ olmasından kaynaklanıyor...

popüler bir hisse değildir....16 yıllık geçmişinde sadece bir kez tavan olabilmiş bir hissedir indes....

hatta şöyle bir örnek vereyim....

maslaktaki arsasını sattığı günlerde, 90 milyon dolar gelir elde edeceğini kapa bildirdiğinde % 3 bile prim yapamamış bir hissedir...

apple anlaşması kapa düştüğünde, prim yapamamıştır....

İndes ömrü hayatında spek görmemiştir....Operasyon yapılmamıştır....

Hissede sadece küçük ve orta büyüklükteki oyuncular ve kurumsal yatırımcılar işlem yapmıştır....

Kısacası sorun sahipsiz olmasından kaynaklanmaktadır....

8. Bence hissenin sahibi var. Her turlu bilgiye vakif. Hal boyleyken ,hisse uzerindeki bu kadar baski amacsiz olabilir mi? Bu adam sirketten kazandigindan daha fazlasini, borsadaki hisse hareketlerinden kazaniyordur. Yabanci ortak bile dayanamadi buna.

Sayfa 213/395 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •