Sayfa 325/395 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by bilal47 Yazıyı Oku
    arkadaşlar daha önce de yazmıştım.bu oppo işi olursa bu fiatlar cok ucuz kalır.6 lirayken doas ta böyleydi.gidip geliyordu.bir sure sonra geri dönmez oldu..30 binde durdu.tecrubeyle sabıt..
    İNDES ile ön görün nedir kardeşim ??

2. arkadaşlar herkese merhaba. öncelikle buraya çok az yazıyorum ,oppo ile ilgili şirketle görüştüm. zaten bunları twitterda da yazdım, buradaki arkadaşlarda görsün diye buraya da yazayım dedim. bana dedikleri olay oppo fabrikasının daha çok yeni bir gelişme olduğu , şirkete sınırlı bir katkıda bulunacağını öngördüklerini belirttiler. ayrıca samsung ve xiomininde türkiyede üretim düşündüklerini de belirttiler. şirket üst yönetiminin birkaç yerden maaş almasının biz yatırımcılarda hoş karşılanmadığını belirttim. brüt kar marjının çok düşük olduğunu belirttim ben, bana : network ve yazılım ürünleri gibi karlılığın daha iyi olduğu satışlara yöneldiklerini, ayrıca tam verilmeyen 2020 temettüsünü vermeseler bile 2021'de verecekleri temettüyle yatırımcısını memnun edeceklerini düşündüklerini belirttiler. 2021 yılı içinde en az enflasyon kadar büyümeyi hedeflediklerini ilettiler..

3.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    arkadaşlar herkese merhaba. öncelikle buraya çok az yazıyorum ,oppo ile ilgili şirketle görüştüm. zaten bunları twitterda da yazdım, buradaki arkadaşlarda görsün diye buraya da yazayım dedim. bana dedikleri olay oppo fabrikasının daha çok yeni bir gelişme olduğu , şirkete sınırlı bir katkıda bulunacağını öngördüklerini belirttiler. ayrıca samsung ve xiomininde türkiyede üretim düşündüklerini de belirttiler. şirket üst yönetiminin birkaç yerden maaş almasının biz yatırımcılarda hoş karşılanmadığını belirttim. brüt kar marjının çok düşük olduğunu belirttim ben, bana : network ve yazılım ürünleri gibi karlılığın daha iyi olduğu satışlara yöneldiklerini, ayrıca tam verilmeyen 2020 temettüsünü vermeseler bile 2021'de verecekleri temettüyle yatırımcısını memnun edeceklerini düşündüklerini belirttiler. 2021 yılı içinde en az enflasyon kadar büyümeyi hedeflediklerini ilettiler..
    Bilgilendirme için teşekkürler kardeşim

4. REX satmış.. kırılım da olmuş.. indikatörler yukarı gösteriyor..

5. Endeks biraz kizarsa 17 tl de nefesi alir...ytd

Pull back te tamam haftaya yürürüz fezaya

7. Çok ucuzmuş
    Karlıymış bide
    Kabzımal şirket yine kitledi
    Devam Akşam al sabah sat

8. Alibaba net kar marjı % 18.62 , İndes net kar marjı % 1.46 . Yorumu size bırakıyorum..

Sayfa 325/395 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •