Sayfa 119/395 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon
Arama sonucu : 3153 madde; 945 - 952 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Hayir en son 1 tl temettu verdigi zaman almistim...zirveden dusmeye basladigi yil...17 tl den 12 tl lere dusmustu iyide temettu verecekti dedik saglam hisse 12.5 civari aldim...temettuleri dusunce maliyet 11 tl lere dusuyor ama sonucta hala bekliyoruz...gecenki yukseliste kara gectim ama satmadim...125 bin tl para baglamisim 2 yilda 10 bin 20 bin tl kar icin bozdurmam...en az 50-60 bin tl kazanmam lazim oda 17-18 tl lere denk geliyor...bu hisseye bukadar fazla para baglamamam gerekiyordu ama yaptik bir hata...bu tarz hisselere en fazla 50 bin tl para yatirmak lazim lot sayiyorlar...ben bu hisse 5 tl lere dustugu zaman maliyet dusurmedim baska hisseler aldim...dedigim gibi fazla para yatirdigimi dusundum ortalama maliyeti dusurmedim..
    o dediğiniz büyük düşüşe bende yaklandım ama her ay alttan aldım ortalmayı 8 lere kadar indirdim...bist çok yükseldi diyerek indesten geçen yükselişte çıktım...bu korona çıkınca gene fırsat doğdu...yeniden girdim...korona çıkmasaydı niyetliydi bence 20lere gideckti...şimdi gene umutluyum... artık net bir yükseliş bekliyorum bu sene içerisinde....bakalım hayırlısı...

Alıntı Originally Posted by salt Yazıyı Oku
    o dediğiniz büyük düşüşe bende yaklandım ama her ay alttan aldım ortalmayı 8 lere kadar indirdim...bist çok yükseldi diyerek indesten geçen yükselişte çıktım...bu korona çıkınca gene fırsat doğdu...yeniden girdim...korona çıkmasaydı niyetliydi bence 20lere gideckti...şimdi gene umutluyum... artık net bir yükseliş bekliyorum bu sene içerisinde....bakalım hayırlısı...
    Dedigim gibi bu hisseye fazla para yatirdigimi dusunuyorum o yuzden dussede ilave alim yapmam...baska hisse aliyorum...buna bir krus fazla ilave etmeyi dusunmuyorum...umarim bu yil bu hisseden vedalasirim...

Bu hafta sov yapar umarim..bol sans..

4. bu endekste, kagıdın bu fiyatı iyi değil...mide bulandırmaya başladı...

al-sat değildir.

5. Bu gidişle, endeks 135 binli seviyelere gelirse İndes de 13-14 binli seviyelere gelir herhalde!!!

Alıntı Originally Posted by İKİZCE Yazıyı Oku
    Bu gidişle, endeks 135 binli seviyelere gelirse İndes de 13-14 binli seviyelere gelir herhalde!!!
    Endeksten olumsuz ayristi...100 bin endeksten sonra indes yerinde sayiyor...ayak uydursaydi 15 tl uzeri rahat olurduk...hep ayni nakarat ky dokene kadar...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,389
    son durum saatlik, trend üstüne attı şükür

11,18 direnç idi , kapanış günün en yükseğinden 11,19 dan oldu.
    11,04 üzerinde kalmalı ( mavinin üstü )
    direnç 11,68 ( üstünde kaymaklı kadayıf yenir )

macd pozitif bölgeye girmek üzere

alıcılar çok istekliydi bugün bakalım devamı gelecek mi ?

Alıntı Originally Posted by Melih_2005 Yazıyı Oku
    son durum

grafik kısa vadeli düşünenler içindir belirteyim

mavi kanal üstünde kalamadı , üstüne çıkmayı denedi ama gücü yetmedi

mavi üstüne çıkmadıkça bulaşmam

Yazıp çizdiklerim kesinlikle yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.
    melih_2005 twitter ( @maden_cevheri )

8. endeks 108 binde bu halen 12 yi bile görmedi bu fiyat aralıgında çok fazla tuttular...boşa top çeviriyorlar.

gel gel yapmıyorlardır umarım.alım ve satımda sıkıntı yok karşılanıyor ama hep aynı fiyat çizgisinde de bu can sıkıcı ve mide bulandırıcı... destek yapıyor ise hacim ne durumda acaba?

halen pandemi öncesi mart ayı fiyatına ulaşamadı yukarıda...yazıklar olsun.

bu arada desteğide direncide kagıt yapıcı ayarlar şimdi 11.04 direnç diyorlar da agırlıklı ortalama 10,83 diyor dün için...çizmediği sürece birisi sıkıntılı, sürekli boş bir muhabbet gider tahtada...adam istediği yeri direnç istediği yeri destek yapar teknik çok kazık attı zamanında bana hatta en yakın kazıgıda indes te yedim...aman dikkali olmak lazım.
    indesten ne kadar kaliteli net kazık yedigimi martta ki keskin düşüş nefes bile aldırmadan olan şelale anlatmaktadır.

al-sat değildir.
    Son düzenleme : mahal; 02-06-2020 saat: 13:15.

Sayfa 119/395 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •