Special Days Image
Sayfa 299/395 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349 ... SonSon
Arama sonucu : 3153 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Sende bir 3 sene dur o zaman bakariz...hissenin ucuzlugunu kullanan adi bir spek var...bunun yuzunden cok hisse kacti...bir suru hisse uctu gitti illa yatirimcinin serzenisi mi lazim..goturmuyor adi iste..
    Haklısınız, sizin kadar bekleyemem heralde.
    Ben bilanço analizi yaptım ve değerlememe göre 25 TL ederi var.
    Bir sonraki bilançoya kadar burdayım, sonrasınra yıllık bilançoya bakar ona göre durup durmayacağıma karar veririm.
    Hayırlı kazançlarımız olsun.
    Göstergeler olumluya dönmeye başladı.
    Haftalık kapanış 17 üzerinde olsun kafi.

2. 30 Ekim den bugüne bist-100 230 (23 bin) puan arttı.
    30 Ekim den bugüne İndes 16.27'den-16.62'ye... ayıptır ya...
    20 üzeri ancak endeks getirisi ile aynı..

3. Hala bu cenabet kabzımal koyduğum yerde otluyor.. KABZIMAL

4.  Alıntı Originally Posted by mkapucu Yazıyı Oku
    Haklısınız, sizin kadar bekleyemem heralde.
    Ben bilanço analizi yaptım ve değerlememe göre 25 TL ederi var.
    Bir sonraki bilançoya kadar burdayım, sonrasınra yıllık bilançoya bakar ona göre durup durmayacağıma karar veririm.
    Hayırlı kazançlarımız olsun.
    Göstergeler olumluya dönmeye başladı.
    Haftalık kapanış 17 üzerinde olsun kafi.
    Son 3 yilin bilancolarini incele hepsinde ederi 20 tl uzeri ama bu hisse 5 tl yi gordu...o tuzaga dusme derim...adamlar ucuzlugu firsata ceviriyor...herkes biliyor 20 tl uzeri ederi var ama getirmiyor tam tersine bunu kullaniyor...ben hisseyi 3 yildir aldim hic pahallanmadi...

5. Yan şirketler ile voleyi vuruyorlar..
    Bunun onlardan ne eksiği varda 3/1 fiatlanıyor.. kabaca dolandırıcılık...
    Aralarında 5 lira varken şimdi eşitlendi...
    Zamanında eşitlenecek demiştim.. ihlastada aynı vurgun yapılıyor..
    sermayenin 3 misli kar açıkla ama açıkça sizi öpüyorum de... teknoloji kabzımalından bu beklenir.. Allah sabır versin elinde olanlara

6. bilançoya bakıldığında ederi 30 TL olmalı....açıklamasını da yapayım....yıllık karı 150 milyon tl ye ulaştı artık....bu da sermayesinin 3 katı eder....10 F/K yapar....o yüzden 30 tl normaldir indes için.....

Not: Sn rex spek olsa demek ki 20 tl de satacak....rex in de mevcut spek ten bir farkı yok gördüğünüz gibi...ben 30 tl beklerken hisseyi, 20 de rex satacak demek ki...

7.  Alıntı Originally Posted by Altay Yazıyı Oku
    bilançoya bakıldığında ederi 30 TL olmalı....açıklamasını da yapayım....yıllık karı 150 milyon tl ye ulaştı artık....bu da sermayesinin 3 katı eder....10 F/K yapar....o yüzden 30 tl normaldir indes için.....

Not: Sn rex spek olsa demek ki 20 tl de satacak....rex in de mevcut spek ten bir farkı yok gördüğünüz gibi...ben 30 tl beklerken hisseyi, 20 de rex satacak demek ki...
    Ederi 20 tl dir demedim 20 tl uzeri ama yapan kim..

8. Dört yıldır indeksteyim bir gün mutlaka ederini bulacaktır.sabir güzel günlere götürecektir. Fakat tahtada küçükler darma değin olmuş durumda.bu ındeks gün gelecek kendinde çok bahsettirecek spek patron tanımam
    Tahtanın sahibi ve tekniğin çizimini para yapar ya sabır.ytd

Sayfa 299/395 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •