Sayfa 75/395 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 3153 madde; 593 - 600 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

5.74 den çok güzel tepki verdi,,tabii endeks de 2000 puan yükseldi.
    Şimdi aldıklarını dağıtma aşamasında.%8 az değil.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by Temettü Gezgini Yazıyı Oku
    yabancı yoğun her hissede olduğu gibi bu hissede de ciddi yabancı satışı var. 5.50 gibi bir seviyeye gelirse hisseden alım yapmayı düşünüyorum.
    5.74 ü kırarsa 4.67 de bi sağlam destek var.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3. İndekste küçük yatırımcı kalmadıği görülmektedir
    Tahtanın nöbetçi benim.ytd

Alıntı Originally Posted by Cemalettin57 Yazıyı Oku
    İndekste küçük yatırımcı kalmadıği görülmektedir
    Tahtanın nöbetçi benim.ytd
    Ben burdayim cemalettin bey

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ASELS Yazıyı Oku
    Ben burdayim cemalettin bey

Kardeşim bende sandım kimse kalmadı.
    Sağlık ve mutluluklar dilerim .kazancın ve sağlığın daim olsun.indeks bir gün hak ettiği yere gidecektir.ytd

Alıntı Originally Posted by Cemalettin57 Yazıyı Oku
    Kardeşim bende sandım kimse kalmadı.
    Sağlık ve mutluluklar dilerim .kazancın ve sağlığın daim olsun.indeks bir gün hak ettiği yere gidecektir.ytd
    Sağolun cemalettin bey saglikli günler.

7. bu kağıdı 100 endese nasil dahil etmisler.ilgic.8.35 7.60 bu nasil marj.kademelerde 3_5 bin lot..karli marli ama küçük yatirimci soyuyor tahta sığ diye buna giren olmuyor.sabah satip asadan geri alıyor. bunun borsa kotuna bile girmemesi lazim.bu gunku islemler suc degilmi..kapanışta bida 8 e döndürür. pazartesi bida yeni ky..

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    al sat tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by acemi09 Yazıyı Oku
    bu kağıdı 100 endese nasil dahil etmisler.ilgic.8.35 7.60 bu nasil marj.kademelerde 3_5 bin lot..karli marli ama küçük yatirimci soyuyor tahta sığ diye buna giren olmuyor.sabah satip asadan geri alıyor. bunun borsa kotuna bile girmemesi lazim.bu gunku islemler suc degilmi..kapanışta bida 8 e döndürür. pazartesi bida yeni ky..

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn Acemi haklısınız.5 milyar satışa karşılık %2 net kar açıklayan şirketin borsa performansı süper.Satışlarında sağlayamadığı karlılığı borsa da yatırımcısı üzerinden sağlıyor, tabi para kimin cebine giriyor o ayrı konu.Borsa kumarhaneye döndü.Borsaya yatırım yapanlar maalesef pişman oldu.Sığ hisselerden uzak durmak mantıklı.Hissedekilere Allah sabır versin.....
    Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

Sayfa 75/395 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •