Sayfa 161/395 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. nihayet pandemi öncesi fiyatını yakalamasına çok az kaldı...geç geliyor seninkisi sanırım...ama iyi yola girdin nihayet...

pandemi öncesi hedefim olan fiyata kadar vermeyi düşünmüyorum "back to do future" oldu nihayet.

al-sat değildir.

2. günlük grafik bugün için şu anda bolinger bandın dışında geçmişde de 3 defadır yükselişlerde bandın ağzını açarak yükselmiş fazla bandın dışına yükselmesine devam etmiş onun için aceleye gerek yok bizim istediğimiz zaman değil onların bildiği zaman yol alır
    yatırım tavsiyesi değildir .

3. Yine saldı. Daha önce de Bolinger dışına çıkıp yol almasına izin vermemişlerdi yine aynını yapacaklar sanirim. Bir trend yaptırmadılar şu kâğıta.

4.  Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Yine saldı. Daha önce de Bolinger dışına çıkıp yol almasına izin vermemişlerdi yine aynını yapacaklar sanirim. Bir trend yaptırmadılar şu kâğıta.
    Ortak bunun tarzi gicik...3 yil olacak ben hala neye gore hareket ettigini anlamadim.

5. Bir kere de çıkarken devre kesse şu....

6. İndeksine spegi gerçekten fason Ağa'nın hareketlerine benziyor zigzaglari tahtada bir köy kalmayana kadar çalkalanıyor devam edecek anlaşılan.ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,378
    iki gün önce bulaştım bu ne manyak hareketler bugun çıktım bana göre değil bezdiren hisseler altın kazandırsan ne yazar sektördeki tüm hisseler on katı gitmiş sen neyi tutuyorsun kasıyorsun haberde var serbest bırakın yahu bunun patronu sonra tusiad konuşmasında çıkar hükümet bizi çok kasıyor ordan buran eleştirir hükümetinede sanada adam gibi kasmayın piayasları yahu onca pirimli hisseler devre kesmiyor sen ne kadar pirimlisinde aşşaya devre kesersin diycekelerim bu kadar bu tarz kendi şirketine aşık baskılan patranlar spekler yüzünden borsa borsa olmaktan çıkıyor grafik güzel haber güzel ortam güzel ne ayaksınız kapatın gidin şirketiniz mozambik borsasında halka arz edin be ya
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

8.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    iki gün önce bulaştım bu ne manyak hareketler bugun çıktım bana göre değil bezdiren hisseler altın kazandırsan ne yazar sektördeki tüm hisseler on katı gitmiş sen neyi tutuyorsun kasıyorsun haberde var serbest bırakın yahu bunun patronu sonra tusiad konuşmasında çıkar hükümet bizi çok kasıyor ordan buran eleştirir hükümetinede sanada adam gibi kasmayın piayasları yahu onca pirimli hisseler devre kesmiyor sen ne kadar pirimlisinde aşşaya devre kesersin diycekelerim bu kadar bu tarz kendi şirketine aşık baskılan patranlar spekler yüzünden borsa borsa olmaktan çıkıyor grafik güzel haber güzel ortam güzel ne ayaksınız kapatın gidin şirketiniz mozambik borsasında halka arz edin be ya
    Haklisin..nutuk atmaktan baska birsey yok...adamlarin niyeti cok acik...ben sabredebildigim kadar sabredecegim.....cok mutlu degilim bu hisseyi aldigim icin...temel saglam dedik elimizde kaldi...

Sayfa 161/395 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •