Sayfa 331/395 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381 ... SonSon
Arama sonucu : 3153 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. Erol Bey yeter gayri... yol ver...

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Hadi gene sana bugün gün doğdu Alex 20.34 gördü)
    Senin için acmborsa 22 üstü kapanışlarda kanal haftalıkta kademe atlar 2018 kanalına girer o zaman ümütlen
    Bol kazançlar

3. Acemi kardeş artık rahat ol vedalaştım kabzımal ile bol kazançlar saygılar

4.  Alıntı Originally Posted by Alex13 Yazıyı Oku
    Acemi kardeş artık rahat ol vedalaştım kabzımal ile bol kazançlar saygılar
    Güle güle kardeşim bol kazançlar

5. arkadaşlar burada bazı arkadaşlar indes içim bilişim şirketi falan diyor ve logo ardyz falan ile kıyaslıyor, burada çok büyük hata yapıyorlar. indes bir bilgisayar ve ürünleri toptancısıdır, herhangi bir şekilde bilişim şirketi değildir, zaten o şirketlerin brüt kar marjlarına bakarsanız bizimkine göre çok iyi olduğunu görürsünüz. indes bir malı satın alır ve karını koyup satar. 4. çeyrekte işler çok iyi gitmiş muhtemelen. temettü veren ve son çeyrekte iyi kar getirecek bir şirket taşıyoruz. tekrar söylüyorum bilişim şirketlerinin fk ve pddd'sine bakıp bu çok ucuz demek olaya hakim olmamaktır.

6. armada bilgisayar kar 2 milyon piyasa değeri 1.5 milyar...indeks bilgisayar kar 100 milyon piyasa değeri 1 milyar...

7. Bu grup ihlas gibi teyyare şirketler yumurtlayıp borsada 0 maliyetle kağıt arz ediyorlar güzel ülkemin insanlarına
    Sırayla tahtaları götürüp getirip cukkaları dolduruyorlar..... kutmanı besimi mucoyu donunda sallar pozisyonunda... KEKnoloji sektör liderliği ellerinde... şimdi datag ile çarpmadan sonra despec sırayla... dedim size 19-20 arası on tur atar... kalın sağlıcakla bu son yazımdı... bol şanslar
    35-40 çılar

valla brovo 19.5 ekmele yaptık rampaya yanasıyor insallah. Satanlara teşekkürler malları paketledik hedefte görüşürüz hele 21.03 21.10 aralığı geçılsin herkes mal almak için sıraya girecek.

yumurta kapıda

Sayfa 331/395 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •