Special Days Image
Sayfa 198/395 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 3153 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by İKİZCE Yazıyı Oku
    Adi spek düşürebileceğin kadar düşür, 13 lerden satmadık, şimdi mi satacaz. İnadına almaya devam...
    Hocam trend asagi iken mal alinmaz...ben indes aldigimda yuksek temettu vardi fiyat cok dusmustu gozumuz karardi aldik ama trend asagi idi ve 5 tl de nefes aldi bende 12 tl den almistim....mantikli hareket etmek trend yukari iken almak lazim....temel olarak ucuz ama burasi bist....kimse kalmayinca teorik fiyata gelir oda 20 tl uzeridir...

2. Sayın R-E-X tamamda bilançoya az kaldı, iyi kar açıklaması bekleniyor, ayın 24 de bürüt takastan da çıkacak, şuan ki hareketler yanıltıcı olabilir, fazla işlem görmüyor. İnsanın garibine giden hisseye güvenip yatırım yapmışsın ama kağıtta, normal piyasa hareketlerinin olmadığı şüphesi doğuyor.

bilanço hareketi inşallah başlamıştır

4. Bence bilanço hareketi falan beklememk lazım. İyi bilanço gelsin tabiki de hisse ederini bir gün bulur ama patrondan ümidim yok. Dgate geldi bugün ciro neredeyse iki katına çıkmış kâr yüzde 12. Yatırım mi yaptın yok. Nerede erittin bu kadar hasılatı? Azıcık da bırak ky kazansın. Zaten herşeyin var patron bu ne aç gözlülük.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Patron bilanco sonrasi selale (kucak formasyonu) formasyonu seviyor...adam oyle seviyor boyle seviyor ...bunun bu pc ligine izin veren spk veya serbes piyasadir diyenler de pc tir... bu patron pc dir👍Bilmem anlatabildimmi paranin sahibi daha actir...bu kagit toplu ve istediginde istedigi hareketi yapacak nakiti ve gucu var bence...bu sebeple kadin ceo ya cok cok selam ederim 17 lira nicin olmadi diye derdim cok buyuk kime yerlestireyim dedikce kadin ceo cekiciligi aklimi bulandiriyor serbest piyasa ya canim cekiyor ceo cum...

Al sat degildir.

Bu akşam da gelmedi bilançosu bu ne yahu son dakika ya kadar bekleyecekler herhalde

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 198/395 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •