Sayfa 324/395 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

Degerli arkadaşlar en son hisselerimi 19,09 dan satıp çıktım .Sadece REX gibi 1 lot bıraktım. Bu tahtaya tekrar dönermiyim bilemiyorum benim bir hissem daha var ve o da çıkış trendinde ben onunla devametmek istiyorum .Sizlere hayırlı kazançlar.

2.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Degerli arkadaşlar en son hisselerimi 19,09 dan satıp çıktım .Sadece REX gibi 1 lot bıraktım. Bu tahtaya tekrar dönermiyim bilemiyorum benim bir hissem daha var ve o da çıkış trendinde ben onunla devametmek istiyorum .Sizlere hayırlı kazançlar.
    Teşekkürler Hasan kardeşim gelirsin sen yine agasiz yapamazsın 😊 Hayırlı kazançlar hayırlı yıllar olsun

Sizede degerli kardesim belki tekrar ugrarim
     Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Teşekkürler Hasan kardeşim gelirsin sen yine agasiz yapamazsın Hayırlı kazançlar hayırlı yıllar olsun
    Mi A3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Pandemi, hem teknoloji alışkanlıklarını hem de teknoloji ihtiyaçlarını değiştirmeyi sürdürüyor. Evden çalışma ve online eğitimin öne çıktığı bu dönemde en çok ilgi gösterilen ürünlerin başında dizüstü bilgisayarlar geliyor. İncehesap.com verileri dizüstü bilgisayar satışlarının 2020'de adet bazında geçtiğimiz yıla oranla %71 arttığını gösteriyor.

https://www.yeniakit.com.tr/haber/di...i-1491701.html

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Türkiye'de bilgisayar teknolojileri satışları Kovid-19 tedbirlerinin etkisiyle yüzde 107,2 arttı
    Ocak-Eylül 2020 döneminde evden çalışma ve uzaktan eğitimin de etkisiyle bilgisayar teknolojilerinin yanı sıra ofis malzemeleri satışları da 2019'un aynı dönemine kıyasla yüzde 36,7 yükseldi.

https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/tur...-artti/2096837

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    632
    Ekonomide üreticileri olduğu kadar tüccar sınıfı da takdir etmek lazım,
    tüccar olmasa üretici malını satamaz ve kazanamaz zaten,
    tüccar bir malı ucuz olan yerden alır talep olan bir yerde karlı şekilde satar
    üretici de arz fazlası kalmaması için tüccarlık önemli zanaat.
    apple batar tapple gelir ama tüccar kolay kolay batmaz, apple yerine tapple satmaya başlar
    al sat işi daha güzel karlı ve nispeten daha az riskli bir iş,
    indes de bu sektörde öncülerden, değerleri ucuz ayrıca güzel bir temettü şirketi
    geçen yılı %100 ile kapatmasına rağmen çarpanları hala çok uygun görünüyor.
    fk 7,56 pddd 1,70
    borsanın neyi nasıl ne zaman fiyatlayacağı hiç belli olmuyor gerçekten..

alışlarım geldi kırılım sonrası bakalım ne olacak

8. arkadaşlar daha önce de yazmıştım.bu oppo işi olursa bu fiatlar cok ucuz kalır.6 lirayken doas ta böyleydi.gidip geliyordu.bir sure sonra geri dönmez oldu..30 binde durdu.tecrubeyle sabıt..

Sayfa 324/395 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •