Sayfa 20/395 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
Arama sonucu : 3153 madde; 153 - 160 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. yahu ne oldu bu kagida 5% dusecek..
    bir arkadastan yorum alabilirsem cok minnettar kalacagim..

2. beklemekten sıkılan bir kardeşimizin satışıydı.

3. Bu tahtayı yapan "ahlaksız"!
    Milletin üç kuruşluk tasarrufunu çalma peşinde...

Portföyde bi tane bilişim olsun dedik ama böyle sahtekarlarla işim olmaz..

4. Kabak tadı verdi artık.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sabırlı olun arkadaşlar ilk hedef 10,70 üzeri bu fiyatlardan ambarı doldurabildiğiniz kadar doldurun çok yakında harekete başlayacak inşallah

6.  Alıntı Originally Posted by can_kursat Yazıyı Oku
    bu kağıt çok güzel yerlere gelecek arkadaşlar sabredin
    Yukarıdaki yazdığınızda 8tl idi.
     Alıntı Originally Posted by can_kursat Yazıyı Oku
    Sabırlı olun arkadaşlar ilk hedef 10,70 üzeri bu fiyatlardan ambarı doldurabildiğiniz kadar doldurun çok yakında harekete başlayacak inşallah
    Bu sefer bunu neye istinaden yazdınız? Dayanak nedir?

7. Aslında indes her ne kadar uyuz bir kağıt olsada 2017 ocak aylatında 7 lerden alıp 2018 şubat aylarında 14 lerden satmıştım. Sonra 2018 ağustos gibi bi baktım indes tekrar 7 lere düşmüş. Bu fiyatlardan bir daha alırım ben dedim ve tekrar aldım. Gerçi sonra 5 lere kadar düştü ama arada 8.30 lardan satıp 7 lerden alınca maliyet düştü. Şimdi grafiğe 3 yıllık bakınca sanki 2018 ocak şubat çıkışı öncesi gibi bir yerlerdeymişiz gibi duruyor.

Yalnız dövizin ateşinin yükselmesi bu hisse için pek olumlu olmaz. Malum bilgisayar ve telefonlar dolar bazında alınıp satıldığı için fiyatlara yükseldikçe satışlar düşer.

Diğer taraftan da Abd Çin geriliminde mobil telefon piyasasında büyük rekabet oluştuğu ortaya çıktı. Malum Trump huawei engellemeye çalışıyor. Bu durumda acaba diyorum bu rekabetten indes gibi firmalar karlı çıkabilir mi? Nitekim her iki ülke teknolojik ürün üreticileri mallarını satmak isteyecek.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 20/395 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •