Sayfa 135/395 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by ercan65 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba indeks tahtasında benim anladığım şekilde oynanan ve yapılmak istenen şey indeks tahtasının yukarı veya aşağı çıkıp inmesini 9 aracı kurum ile 1 lot kaybetmeden kendi aralarında mal sirkilasyonu yapıp gurup şirketi olan despec te mal almak gözler in tamamı ile indeks te olduğu olay aslında despec üzerine kurulu indeks işin masalı (ortak alabilirler,satabilirler,3 şirketi birleştirebilir ler) bu tamamen oyuncunun işi olmayıp ilgili kişilerin bilgisi dahilinde oynanan ky elindeki malları alıp kendilerine kazanç sağlama planlarıdır.Birbirinizin pazarlığı üstüne pazarlık yapmayın ,mümin alın teri ile ölür. yatırım tavsiyesi degildir.
    Oyunu görmüssün katiliyorum...indes ciddi potansiyele sahip ama surunduruyorlar mal kapmak icin...

2.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    geri kalan ile hisse geri alımı yapsın ...seneye kim kala kim öle belli değil...1 sene burada bekleyecek olanın aklına yanarım 14 yıldır borsadayım uzamadım hep kısaldım...borsa daha 2013 gezi olaylarının düşüşünü realize edemedi dolar karşısında endeksin en az 300.000 olması gerekir bence...ama keriz çok kendim için konuşuyorum...bak patron bile kendi kağıdına yanaşmıyor "gerekli görürsek geri alım yaparız" diyor "6-7 lirada mı alacan patron" pandemi olmuş %45 zarar yazmış yukarıdan aşagıya şelale olmuş eyyy patron ne zaman gerekecek alım ne kadar yuvarlak bir cümle...seni 1 sene burada bekleyen benim aklımdan zorumun olması lazım bak patron 12 yap kagıdı verip çıkıcam al bir yerine sok hisseni maliyetim 12 üstü ve borsa benim için bitmiştir...beyin jimnastiği yapalım adam despc 8 den belki 9,57 lere çıkaracak indeside 9,57 indirip tek çatı altında birleştirecek birde böyle bakın...kötü kokuyor ve bu sebeple çok öfkeliyim küfür etmek istemiyorum aman yanlış anlamayın size değil bu kagıdın sahibine... misal despc de ky yok diyelim güle oynaya indes ile despc arasında tandem oynuyor..."11 fiyatı iyi akbank dedimi dedi e fiyat 11 de işte daha ne istiyorsunuz" dese
    bu adamlarda ticari etik yok sanırım serbest piyasa borsa bu, kim kime kaktırırsa diye düşünülüyor; utanır dedik yok sektörü güzel bilinen güçlü bir firma yapılanlara bak tezgah üstüne tezgah...sabır edin diyen çok kişi var kardeş sabırlık birşey kalmadı ...belki 2 çeyrek kar düşecek belki bu seviyeler bile mumla aranacak 2 hafta önce ki bakış açımdan şu an bu duruma getirdiler...demekki mide bulandırıyorlar...

al-sat değildir.
    Fiyat konusunda yanılıyorsunuz,patron konusunda haklısınız.
    Gezi olayları sonrası 1usd den fiyatlaniyor du.
    Bugün 1,5usd borsa endeks ine göre süper performans.
    Tabi hak ettiği yerler buralar değil.
    Hatta 1usd den alıp 3/3,5usd satabilirsiniz,
    Türkiye'de hep bir kriz ortamı oluşabiliyor,bu sebepten şirketlerde gerçek fiyatlarını bulamıyor.
    ABD de olsa bugün indeks fiyatı 7/8usd olurdu.
    Bence fark burada.
    Patrondan Türkiye'de olduğu için öyle davranıyor.
    Bak sen 12den satayım diyorsun.
    Oda aynı şeyi düşünüyor.
    10 olunca al 12olunca sat.
    Çünkü herşey belirsiz.
    Despec farklı az kağıt toplanmış, herşey olur.

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,050
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Baskiymis mal toplamakmis sirket iyiymis...
    Abi iyi sirket fiyatlanir bizden baska herkes satiyor.

5. Arkadaşlar hesabına temmettu parası geçen arkadaş varmbir arkadaş bu konuda beni aydınlatabilir mi.simdiden tessekkurler

6.  Alıntı Originally Posted by Cemalettin57 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hesabına temmettu parası geçen arkadaş varmbir arkadaş bu konuda beni aydınlatabilir mi.simdiden tessekkurler
    Temmettü ay sonunda tarihi belli siz neden erkenden heyecanlandınız 01.07 2020 tarihinde ödenecek

7.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Temmettü ay sonunda tarihi belli siz neden erkenden heyecanlandınız 01.07 2020 tarihinde ödenecek
    Cover13 kardeşim heyecan değil uyuz indeks nevrimizi allak bullak etti.17 Haziran'da Akçay'a hareket ettim.bir arkadaşım temmettu verdi dedi bende bir bilen arkadaşa sorayım dedim çok tessekurler sağ ol var ol kardeşim.kazancin daim olsun indeksle yola devam .ytd

8. Cok kasiyor biraz heyecan spek...bu sekilde kimse kazanamaz...ver mehteri sermayenin 2-3 kati kar ediyorsun borc yok neyi bekliyorsun bu fk larla....

Sayfa 135/395 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •