Sayfa 256/395 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. Hayırdır, ne oldu birden bastılar?

2. takibi kesmek lazım

OYAK malı boşaltmış....
    Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

5. Arkadaşlar 11,35 maliyetimle ben de 2 aydır bu hissedeyim,şimdiye kadar burda yazmadım.Bu şrf yoksunu spekin ne yaptığını anlayabilen varsa bize de anlatsın lütfen.Arena ile indes arasında kalıp bunu aldım o zaman arena 2ye katladı bu malum.Sanki bugün 2 li dip yaptırmak için bilerek mi aşağı bastılar.Fikrinizi paylaşırsanız sevinirim.İyi geceler.

6. Oyak hep akın yazdıgı kalın lotlara verdi yatırım fonu satısı olabilir danısıklı dovus t2de anlarız. Çok zor bir tahta çok çözmek imkansız ne yapacaklarını. Asla tek bu kagıda para baglanmaz ruh hastası eder adamı. Tcell devre yiyene kadar herşey normaldi sonra sapıttı manyak herifler
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

7.  Alıntı Originally Posted by Malatya 44 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar 11,35 maliyetimle ben de 2 aydır bu hissedeyim,şimdiye kadar burda yazmadım.Bu şrf yoksunu spekin ne yaptığını anlayabilen varsa bize de anlatsın lütfen.Arena ile indes arasında kalıp bunu aldım o zaman arena 2ye katladı bu malum.Sanki bugün 2 li dip yaptırmak için bilerek mi aşağı bastılar.Fikrinizi paylaşırsanız sevinirim.İyi geceler.
    Karini al çik hisse çok bu soyguncular senin lotunu bile almaya çalisir...3 sene önceki fiyata bile gelemedi soygunculara alet olma hisse cok..

8. 14,20 altı saatlik ve günlük kapanışlar sıkıntılı görünüyor. 5 gündür hisseyi buralarda süründürüyor bütün teknoloji hisseleri gitti bunun borsada başka şirketleri var spk hepsini kontrol etmekte sıkıntı yaşıyor bu ara birleşme furyası var bunda da bi şeyler olabilir yatırım önerisi değildir

Sayfa 256/395 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •