Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
Hayir en son 1 tl temettu verdigi zaman almistim...zirveden dusmeye basladigi yil...17 tl den 12 tl lere dusmustu iyide temettu verecekti dedik saglam hisse 12.5 civari aldim...temettuleri dusunce maliyet 11 tl lere dusuyor ama sonucta hala bekliyoruz...gecenki yukseliste kara gectim ama satmadim...125 bin tl para baglamisim 2 yilda 10 bin 20 bin tl kar icin bozdurmam...en az 50-60 bin tl kazanmam lazim oda 17-18 tl lere denk geliyor...bu hisseye bukadar fazla para baglamamam gerekiyordu ama yaptik bir hata...bu tarz hisselere en fazla 50 bin tl para yatirmak lazim lot sayiyorlar...ben bu hisse 5 tl lere dustugu zaman maliyet dusurmedim baska hisseler aldim...dedigim gibi fazla para yatirdigimi dusundum ortalama maliyeti dusurmedim..
o dediğiniz büyük düşüşe bende yaklandım ama her ay alttan aldım ortalmayı 8 lere kadar indirdim...bist çok yükseldi diyerek indesten geçen yükselişte çıktım...bu korona çıkınca gene fırsat doğdu...yeniden girdim...korona çıkmasaydı niyetliydi bence 20lere gideckti...şimdi gene umutluyum... artık net bir yükseliş bekliyorum bu sene içerisinde....bakalım hayırlısı...