Sayfa 385/395 İlkİlk ... 285335375383384385386387 ... SonSon
Arama sonucu : 3153 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by cumba kuka Yazıyı Oku
    Hiçbir yabancı temettü için kağıt almaz. Değer artışı tek getirilir. USD bazlı 10 yıl önce 0,25 USD olan indes bugün ölüsü 0.52 USD %100 USD bazlı şu an en az yıl sonu bilanço ile ederi 1usd dur ki al sana tekrar USD bazlı %100 temettü vermemesi daha iyidir. Finansman çok pahalı ve bence vermemeli.
    Ayrıca baskı ile ciddi mal toplanmaktadır.

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    patronun temettü imtiyazı var...nasıl temettü vermesin... böyle bir şey mümkün değil....

2. Bu indes eski indes değil bu sefer çok hızlı düştü eskiden biraz salina salına düşerdi bu sefer şelale oldu ya bu adamlar varken hayal bile kuramazsin bu sefer farklı dersin ama yine yapacaklarını yaparlar istiyor ki kimse almasın alacağım ulan bende sat al sat al birinde de diyorum ki arkasından bakayım cehennem olsun gitsin hiç şaşırtmıyor salıyor salinca da duramayip alıyorum ahiretlik olduk ytd aman ben yandım siz yanmayın ...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ciddi bir baskı var, kur güzel kapandı.
    Önümüzdeki haftadan itibaren 20 üzerine artarak hızlanacaktır.
    Sadece kur artışı 160 milyon kar.
    9 aylık ve yıl sonu ciddi ciro olacak .
    22 milyar ciro ve 550/600 arasida kar çok olası görünmekte,
    Baskilayalim daha

4.  Alıntı Originally Posted by cumba kuka Yazıyı Oku
    Ciddi bir baskı var, kur güzel kapandı.
    Baskilayalim daha

Aman hocam herhangi bir yer değil indesin sayfası 20 olması için sebep çok olsa da olmaması için de sebep çok şöyle düşünün indes geçen yıl 10 lira olmaliydi ama 5 liraydı 2020 Mart'ta 5 lira olmaliydi 1.50 liraydı 1.25 i görmüş hatta böyle dusununce de daha nereye gitsin ya kağıt neyse kafa karistirmayalim özetle daha hızlı gitmeli hep geride kalıyor böylece temelciler uzun süre mal taşıyor bunu kullanıyor birileri yani indesi hiç bir yere kaçarken görmedim hep alabiliyorsun istediğin yerden hiiic acelesi yok malın daha toplu olması mi gerekiyor olayı ne bu şirketin ya bilen varsa lütfen yazsın içimi döktüm sadece ytd ..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Erol bileciğin medyaya yapmış olduğu açıklamaların gerçekleşmemiş olması bu adamın güven vermeyen birisi olduğunun ispatıdır.keşke böyle açıklamalar yapmasaydı, yapamayacaktın da bu milletin suçu ne….sana inanıp ortak olmuşlar ama yalanlara ortak olmuşlar…Sasanın patronuda konuşuyor her dediğini yapıyor. Hisse nereden nereye uçtu.
    İndesin Sadece temettü veriyor olması makyaj!!!!!hisse fiyatı yerinde sayıyor
    Millete kağıt taşıttırmak için yapılmış tuzak..koca yılı %5 temettü için taşımak ahmaklık hele bu enflasyon ortamında
    Hisse ucuz deyip geri alımı bitiren yine bunlar her hareketleri tuzak..
    Birde bu yıl %60 değerlenmiş gözüküyor yine tuzak
    Geçen yıl kağıdı yine 9 lara götürüp sene sonu 6 lara bastılar şimdi yine 9 larda sorsan kağıt yarı yarıya primli
    Onlarda bunu biliyor kuyruğu dik tutmaya böyle çalışıyor.
    Şirketin hem ismini kirletti hemde rezil oldu.
    Dediklerini gerçekleştirip güven vermeli piyasaya
    Fk ve dd böyle baskılanıp düşük tutmaya devam edilirse kimse yüzüne bakmaz

Alıntı Originally Posted by cumba kuka Yazıyı Oku
    Ciddi bir baskı var, kur güzel kapandı.
    Baskilayalim daha

Benim de hedefim burası. 6 aydır takibimde. 9 liralara demir attı. En iyi çeyreği 4. çeyrek.
    Bu fiyatta kalması pek mümkün görünmüyor.
    Elinde tutanlar için işkence, almak isteyenler için fırsat. Nereden baktığınıza bağlı.
    Bilanço fiyatlanmıyor bir türlü. Temettü de güzel gelecektir.
    Enerji, gıda vs. güzel gitti. Doyuma ulaşınca sıra illa ki buna da gelecektir. Az daha sabır. Elimde yok ama ortak olmayı istiyorum fırsatım olursa.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

7. Çalı arkasında bekliyor muyuz?

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

8. INDES'in çarpanları çok güzel gözüküyor. FD/FAVÖK 3.7 de, PD/DD 2.6, borcu yok, nakit fazlası var.

Aldık hisseyi; ama patrondan dolayı ucuz fiyatlanıyor galiba, değil mi?

Sayfa 385/395 İlkİlk ... 285335375383384385386387 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •