Sayfa 13/59 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 469 madde; 97 - 104 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi

1.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Şirketin sahibi zaten borsacı. Adam zamanında global menkul değerleri kurmuş. Burada küçük yatırımcının sabrını test etti 6 sene boyunca.6 TL halka arz fiyatı, 6 sene sabır testi. Şifre 6 larda saklı.sirketini isterse pul kadar değersiz hale sokar, isterse pırlanta madeni kadar değerli hale getirir. Ona akıl vermek ,burada yazanların haddi değil.onun tecrübesi ve gücü yanında biz beklemekten başka bir şey yapamayız.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kusura bakmayın ama haddi değil demek kısmını kabul etmiyorum.Bu gibi söylemler gereksiz insanları hazretlerine çevirir.Galip gibilerine ağa diyen adamların ağzıyla konuşuyorsunuz.Seviyenizi bilmiyorum ama normal bir insan seviyesindeki birine yakıştıramadım.

Ayrıca bu kağıdın Piyasa Yapıcısnın/Likidite Sağlayıcısının olması gerek helede sahibi borsacıysa çok geç kalınmış utanılacak birşey demek helede kağıt 6 tl lerden gelmişsse benim haddim demek.

Sürekli yatırımcısına kazandıran bir yapıya sahip olsaydı belki haddime değil derdim.Ama benim fazlasıyla haddime!

Pay sahiplerinin şirket toplantılarına katılmaya kadar hakkı varken haddimize değil demek ya katiline aşık olmaktır yada ölümüne yalakalıktır.
    Yazdıklarım Hiçbir Şekilde Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Temel Analiz olmadan yapılan Teknik Analiz ise sadece bir kumardır.

2. Yanlış bir kelime ile ifade etmiş olabilirim,ama kendimide kattım o kelimenin içine.çünkü bu sistem benim ve sizin kazanmamız için kurulmamış tam tersi bizleri soymak için kurulmuş.o yüzden bu çok şerefli ! Patronların oyununu çözmekle para kazanabiliriz. Ben buradaki oyunu çözdüm.üstüme geldiklerini zannettiler ama hisseleri bana kaptırdılar. Yatırım tavsiyesi değildir.sizin düşünceleriniz çok doğru ama bize göre, patrona göre değil.

3. Sayın Mrbandit ! Sizin kızdıran yazım,maalesef bizim borsanın acı gerçekleri. Orada biraz kinaye yapmıştım. Benim borsada 22 senem bu gibi hisselerle ve bunun gibi şerefli ! Haysiyetli !patron şirketleri ile geçtiği için iyi bilirim.

4.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Sayın Mrbandit ! Sizin kızdıran yazım,maalesef bizim borsanın acı gerçekleri. Orada biraz kinaye yapmıştım. Benim borsada 22 senem bu gibi hisselerle ve bunun gibi şerefli ! Haysiyetli !patron şirketleri ile geçtiği için iyi bilirim.

Efendim çok pardon o zaman... kinaye yaptığınızı düşünemedim ve anlayamadım kusura bakmayın ve dediklerimi üzerinize almayın yanlış anlaşılma oldu özür dilerim.Ama kinaye yaptığınıza sevindim
    Yazdıklarım Hiçbir Şekilde Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Temel Analiz olmadan yapılan Teknik Analiz ise sadece bir kumardır.

5. Benim sizden bir farkım yok.biz yanlışı ,patron hisselerine girmekle yapıyoruz.

6.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Benim sizden bir farkım yok.biz yanlışı ,patron hisselerine girmekle yapıyoruz.

Yaprak patron hissesi değil midir peki?
    YTD

7. Aynen yaprak patron hissesi ve 6 sene önce 6 TL den halka arz oldu. Halka arz dan alanları düşündüğün zaman ne demek istediğimi anlarsınız.ben 2,2 TL den aldım ama 1,4 TL leri gördüm.adamlar döktürene kadar basıyorlar aşağı.ama benle baş edemediler.çünkü bastığı her fiyattan aldım. Zaten çok pahalı olmadığını düşündüğüm fiyatlardan almaya başlamıştım.

Sayfa 13/59 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •