Sayfa 14/59 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
Arama sonucu : 469 madde; 105 - 112 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi

1. [QUOTE=beyazsayfa;
    [/QUOTE]

Dediğinizi gayet iyi anlıyorum, aynı süreci bende şimdilerde Arena ile yaşıyorum. Yaprk da umarım aynı şeyleri yaşatmaz bana.
    YTD

2. Ben yapraksüt te çobanlık süremi tamamladım.şimdi trakyada ki çiftlikte çobanlık yapıyorum.küçük buzağilara bakıyorum,onlar da büyüyüp ,kesilecek hale gelene kadar oradayım.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. @beyazsayfa kısmetse bende yaprak'ın etinden sütünden yararlanmayı bekliyorum.

YTD
    YTD

4.  Alıntı Originally Posted by bysb Yazıyı Oku
    @beyazsayfa kısmetse bende yaprak'ın etinden sütünden yararlanmayı bekliyorum.

YTD
    Hayırlısı.

5. Bu mevsimde yapraklar dökülmezdi ama erken dökülmeye başladılar.bize yine temizlik işleri göründü.bahçemdeki dökülen yaprakları ,temizlemeye başladım.

6. Dün cuma günü ağacın birini zehirlemişler olmalı ki bütün yaprakları döküldü.

7. 2.50 civarı malimi arttırırim ..ver bakalım..

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sabır taşı olsa çatlardı!....

Sayfa 14/59 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •