Sayfa 2/59 İlkİlk 12341252 ... SonSon
Arama sonucu : 469 madde; 9 - 16 arası.

Konu: YAPRK - Yaprak Süt ve Besi

1.  Alıntı Originally Posted by acemii Yazıyı Oku
    O kadar güzel şirket varken sen gel böyle dandik bir şirkete ortak ol.Yaptiginiz tüm eziyeti fazlasıyla hak ediyoruz.Tesekkurler.
    Katılıyorum Başta Ben olmak Üzere
    Bu Şirkete Ortak Olan Küçük Yatırımcıda
    Ver çükünü Ellere Sür Poponu Yerlere formasyonu Hakim .
    Sabah Şirketi aradım Yatırımcı İlişkileri Döneceğim Dedi Telefonumu aldılar ...
    Herif Tenezzül edip dönmedi Bile ....
    Beyler Şirketi arayın Gerekli yerlere Lütfen Şikayetlerinizi Yapın ....
    Namuslu İnsanlar Hırsızlar kadar Cesur olmadığı sürece Bu Ülkede Hiç bir şey düzelmez

2. Ben patronun borsacı olduğunu bilerek, daha bir istekle almaya devam ediyorum.bu patron ,isterse bu hissesini öyle bir fiyata çıkartırki hiç biriniz hayalinizden bile geçiremezsiniz.bu işler öyle şirketi aramakla olmuyor.ancak kendinizi patrona güldürürsünüz.hazır halka arzın 1/4 fiyatlarını bulmuşken ben almaya devam ediyorum.yatırım tavsiyesi değildir.

Sent from my General Mobile 4G Dual using hisse.net mobile app

3. Ben 1 sene boyunca sabırla RAYSG topladım.ve kazandım,şimdi de Yaprk ye çok inanıyorum ve alıyorum.sabırla beklerim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
    Hayırlı Olsun yeni forum ve topik.
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

5. Şöyle mal aldım böyle Mal topluyorum Kademeleri çizdim diyenlere duyurulur hacim 9 TL Kim Kime Güler Bilmemde Yalan dolan atıp birde patronun Hık Dövücüsü Olmaya gerek yok
    Son düzenleme : investment; 21-02-2017 saat: 11:57.

6.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Ben 1 sene boyunca sabırla RAYSG topladım.ve kazandım,şimdi de Yaprk ye çok inanıyorum ve alıyorum.sabırla beklerim

Halka arz edileli 6 sene oldu hissenin nerden nereye geldiği belli. Sabırdan bahsederken diğer birçok yatırımcının durumunu gözardı etmeyin. Hepimiz inandık ve güvendik ama sonuç ortada. Ayrıca son dönem bilançoları da hiç umut verici değil. İnşallah bu sene artık yükseliş trendine girer de insanlar zararlarının bir kısmını da olsa telafi ederler.

Y.T.D

7. Ben az Önce yatırımcı ilişkileri Taner ve tamer bey ile görüştüm , ses tonundan Kendisini yeterince arayanın olduğunu birilerinin gerekli mesajları aldığını net bir şekilde anladım .
    Süreci hızlandırmak için Bimer Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı ve Spk'ya Düzenli şikayetlere devam edeceğim .

8.  Alıntı Originally Posted by investment Yazıyı Oku
    Şöyle mal aldım böyle Mal topluyorum Kademeleri çizdim diyenlere duyurulur hacim 9 TL Kim Kime Güler Bilmemde Yalan dolan atıp birde patronun Hık Dövücüsü Olmaya gerek yok
    Sen bir de son bir aylık hacime bak. Alıyoruz dedik kendi çapımızda. Ben speğim demedimki yüklü hacim arayasın

Sayfa 2/59 İlkİlk 12341252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •